Воскресенье, 25.08.2019, 10:44        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Вибір і застосування вилкових навантажувачів

Вилкові навантажувачі - це незамінні машини для будь-якого більш-менш великого виробничого приміщення або складу, не кажучи вже про логістичні центри. Саме вони роблять левову частку роботи по переміщенню всіляких вантажів по території підприємства, а також розвантаженню та завантаженню транспортних засобів - від міні-фургонів і фур до залізничних вагонів.

Деякі особливості навантажувачів

Переважна кількість моделей автонавантажувачів має «класичну» компоновку: спеціальне компактне колісне шасі з автономним підйомником і противагою, за рахунок чого вони мають високу маневреність в обмежених умовах і можуть безпечно піднімати важкі вантажі на значну висоту.

«Класичні» щодо компонування навантажувачі прийнято поділяти за:

  • типом використовуваного приводу (дизельний, бензиновий, газовий ДВЗ або електропривід);
  • максимальній висоті підйому;
  • заявленій вантажопідйомності.

Особливості вилкових навантажувачів різних типів

Навантажувачі з бензиновим двигуном внутрішнього згоряння зазвичай мають вантажопідйомність в межах 1,5-6 тонн, в той час як дизельні - істотно вище, до 15 або навіть 20 тонн. Дизельні навантажувачі краще за бензинові аналоги завдяки меншій розрахунковій витраті палива і великим ресурсом двигуна у мотогодинах. Недоліком рідиннопаливних ДВЗ є наявність «брудного» вихлопу навіть незважаючи на установку фільтра для його нейтралізації, тому для закритих приміщень рекомендуються вибирати машини з більш «чистими» газовими двигунами або електронавантажувачі.

До повністю «чистих» (без шкідливих вихлопів) навантажувачів відносяться машини на електричній тязі (з живленням від батарей акумуляторів) і вантажопідйомністю до 8-10 тонн. Крім екологічності, електропривод робить їх більш гнучкими у компонуванні: немає необхідності в валах відбору потужності від ДВЗ, можливі триточкові й інші колісні схеми замість звичної чотирихточкової тощо.

На електричному шасі також створюються особливо компактні та маневрені навантажувачі, здатні буквально розгортатися на місці або їздити боком. До недоліків електричних навантажувачів слід віднести велику тривалість циклу повного заряду батарей, проте у ряді випадків це обмеження можна обійти за рахунок застосування декількох замінних комплектів акумуляторів: поки навантажувач працює, другий комплект штатно заряджається та може бути замінений буквально за кілька хвилин.

При нестачі оборотних коштів оптимальним виходом із положення може бути рішення купити б/в навантажувач, ціна якого завжди істотно нижче, ніж на нову аналогічну машину. Великий вибір навантажувачів (нових і вживаних) від провідних світових виробників пропонує Київський завод підйомно-транспортного обладнання на сайті https://kzpto.com.ua

Категория: Транспорт | Просмотров: 135 | Дата: 25.03.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]