Понедельник, 17.01.2022, 21:15        О проекте Контакты Пресс-релизы
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Програма BAS Бухгалтерія

Система BAS – автоматизація вашого бізнесу

Автоматизація – важливий процес, який впроваджується практично у всі сфери діяльності, у тому числі і в бізнес. Виконується автоматизація процесів за допомогою сучасного обладнання, гаджетів та спеціальних програм.

Так, наприклад, пакет програм BAS Бухгалтерія можна зарахувати до одного з важливих інструментів автоматизації, який можуть використовувати підприємці. Докладніше дізнатися про те, що таке програма BAS Бухгалтерія та в чому її переваги, можна у нашій сьогоднішній статті.

Програма BAS Бухгалтерія: що це таке

Бухгалтерська програма BAS – це спеціальний софт, який використовується для автоматизації бізнес-процесів на підприємствах з різними видами господарської діяльності. Серед різновідів цього ПО варто виокремити BAS Малий бізнес, BAS Бухгалтерія та BAS Управління торгівлею, що користуються величезним попитом.

Програма BAS Бухгалтерія дозволяє використовувати налаштування за замовчуванням, але більшість компаній воліє встановити свої, відповідно до особливостей їхнього бізнесу. Функціонал програми BAS дозволяє вести грамотний бухгалтерський облік, що відповідає чинному законодавству України.

Крім цього, розробник програмного забезпечення регулярно випускає оновлення, які бувають не лише технічного плану. Оновлення випускаються ще й тоді, коли до законодавства вносять ті чи інші правки, зміни щодо ведення бухобліку і таке інше. Це все відображається у функціоналі та можливостях програми BAS Бухгалтерія, тому користувачі можуть бути впевненими в тому, що у них жодних проблем через те, що вони щось не знали чи не врахували, не буде. Бухгалтерська програма BAS від НЕТСОФТ просто цього не допустить і повідомить, якщо щось буде не так. За допомогою цього софту можна автоматизувати податковий та бухгалтерський облік.

Програма BAS Бухгалтерія: переваги та можливості

Завдяки використанню Business Automation Software основний відсоток процесів спрощується, прискорюється і зменшується кількість помилок, що також важливо. За допомогою програми BAS Бухгалтерія можна вирішити практично всі бухгалтерські завдання, починаючи від виписки первинної документації, закінчуючи обліком продажів, формуванням та здачею звітів до податкових органів і не тільки.

Бухгалтерська програма BAS дозволяє використовувати кілька методів оцінки товарно-матеріальних цінностей:

  • Середня собівартість.
  • Відпускна ціна.
  • FIFO.

Програма BAS Бухгалтерія дає можливість здійснювати облік оптової, роздрібної та комісійної торгівлі. Система BAS підтримує різні види цін, дозволяє вести складський облік, стежити за залишками, знати скільки було відпущено і так далі. Також можна здійснювати кадровий облік та розраховувати зарплатню. Є можливість враховувати всі види податків, формувати звіти, надсилати їх своєчасно до контролюючих органів.

Ті підприємці, які поки що думають, встановлювати програму BAS Бухгалтерія чи ні, можуть не витрачати зайвий час на роздуми, адже програмне забезпечення з лишком окупить свою ціну.

Категория: Бизнес | Просмотров: 99 | Дата: 25.12.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]