Воскресенье, 21.10.2018, 17:51        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Кухня на замовлення відповідатиме вашим уявленням про естетику та зручність

Кухня – це не тільки місце, де жінка чаклує над своїми щоденними кулінарними шедеврами. При глобальній нестачі корисної площі часто це ще й приміщення, де родина збирається для спільної трапези. Звідси випливає необхідність обладнати кухню так, щоб всім там було затишно й комфортно.

Сучасні дерев'яні кухонні гарнітури не бояться вологи

Головну роль тут, звичайно ж, грає кухонний гарнітур. Зрозуміло, краще придбати дерев'яні меблі. Так, вони дійсно на кілька порядків дорожче, ніж предмети обстановки, виготовлені з ДСП і МДФ. Однак, якщо ви не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі, встановіть на вашій кухні гарнітур з дерева, і ви не пошкодуєте про свій вибір. Адже такі меблі не тільки шикарно виглядають і красномовно свідчать про високий статус власника, а й дуже довговічні.

Не слухайте тих, хто, можливо, спробує налякати вас згубним впливом на дерево вологи (яка, як відомо, на кухні – досить частий гість). Безсумнівно, це правда. Однак сучасні дерев'яні кухонні гарнітури покриваються спеціальними водостійкими просоченнями. Отже – геть сумніви! Крім того, меблі з дерева – абсолютно безпечні для вашого здоров'я, оскільки виготовлені ​​з екологічно чистого матеріалу.

Кілька простих правил – і жодних проблем

Дерев'яні предмети обстановки, зрозуміло, потребують спеціального догляду. Але це під силу абсолютно кожному. Запам'ятайте всього кілька простих правил, і ваш розкішний кухонний гарнітур буде радувати вас довгі роки.

По-перше, купивши дерев'яний кухонний гарнітур, відразу ж звикніть до думки, що будь-які засоби для чищення – не для вас. Освіжати й мити такі меблі рекомендується виключно звичайним мильним розчином.

По-друге, будь-які плями необхідно усувати відразу ж після їх появи, а вологу – витирати насухо якомога швидше.

По-третє, дерев'яні вироби в жодному разі не можна розміщувати поблизу батарей опалення, а також біля вологих або холодних стін.

По-четверте, для догляду за вашим гарнітуром бажано використовувати спеціальні засоби, які не дадуть йому потьмяніти, тим самим дозволяючи зберегти товарний вигляд на довгі роки. До речі, вологість повітря в межах 70% також благотворно впливає на стан дерев'яних предметів обстановки (як, втім, і на ваше самопочуття).

Як бачите, нічого складного. А замовивши меблі для кухні у Vanil-Studio, ви гарантовано отримаєте якісні предмети обстановки, виготовлені згідно з вашим особистим уявленням про естетику та зручність.

Категория: Интерьер | Просмотров: 163 | Дата: 04.04.2018 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]