Пятница, 07.10.2022, 10:09        О проекте Контакты Пресс-релизы
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Біткоїн: що це?

Чому варто знати, що таке Біткоїн

Криптовалюта зараз є однією з найуспішніших цифрових валют на фінансовому світовому ринку. Про неї говорять і спостерігають за нею досить багато людей. Багато експертів вважають, що саме криптовалюта є валютою майбутнього.

Видів криптовалют існує досить багато, але найпопулярнішою з них є Біткоїн. Але, перш ніж інвестувати свої гроші, потрібно розуміти всі плюси і мінуси Біткоїну.

Наша сьогоднішня стаття допоможе краще зрозуміти, що таке Біткоїн, в чому його основні переваги та недоліки.

Біткоїн: переваги та недоліки

Криптовалюта Біткоїн має наступні основні переваги:

 1. Відсутність лімітів. Ви можете обмінювати будь-які суми Bitcoin у будь-який час, без обмежень.
 2. Відсутність посередників. Усі угоди з купівлі-продажу Біткоїна відбуваються без посередників та виконуються максимально швидко, вигідно та з мінімальною комісією. Таким чином, виключаються всілякі можливі аферисти, шахраї та небажані корупційні елементи.
 3. Прозорість. Усі операції з Bitcoin максимально зрозумілі та чесні. Клієнт будь-якої миті може повернути свої гроші і не боятися обману.
 4. Відсутність інфляції. Як повідомляє сайт cryptonovunu.com.ua, на курс Біткоїна впливають лише ринкові процеси, а не політика чи економіка.
 5. Безпека та захист. Зламати або підробити криптовалюту неможливо.
 6. Вигідні міжнародні перекази. Комісія за перекази в рази менша, ніж у звичайних, традиційних банках, а транзакції проводяться в рази швидше.
 7. Популярність. Біткоїн – це найпопулярніша криптовалюта на ринку.
 8. Можливість інвестицій. Ринок криптовалют динамічно розвивається, і це відмінний фінансовий інструмент для інвестицій. Якщо вас цікавить, як добувати Біткоїн, то цю інформацію можна подивитись в інтернеті.

При цьому, Bitcoin має і деякі недоліки:

 • Волатильність. Курси криптовалют нестабільні та залежать від багатьох факторів: форків, інформації у ЗМІ, ліквідності, попиту та пропозиції, обсягу торгів на біржах тощо.
 • Регулювання. У багатьох країнах Біткоїн надмірно схильний до управління з боку держави або зовсім заборонений.
 • Неможливість відновлення. Ваші конфіденційні дані, такі як пароль та логін знаєте лише Ви і якщо вони загубляться, то відновити їх буде неможливо.
 • Збереження на мобільному гаманці. Через те, що не всі мобільні програми є безпечними, то можливий витік вашої конфіденційної інформації.

Безперечно, наразі Біткоїн – це одна з найпопулярніших і найвигідніших криптовалют для інвестицій та заробітку грошей. Але перш, ніж інвестувати в криптовалюти, потрібно ознайомитися з матеріалом на сайті cryptonovunu, а також в обов'язковому порядку вивчити всю інформацію про Bitcoin та усвідомлювати всі можливі ризики подібних дій.

Категория: Экономика, финансы | Просмотров: 215 | Дата: 17.01.2022 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]