Пятница, 16.04.2021, 18:27        О проекте Контакты Пресс-релизы
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Чому кредитна карта - хороший варіант в карантин?

Пандемія коронавіруса прийняла глобальні масштаби ще на початку весни 2020 року. Затверджені в зв'язку з її поширенням карантинні обмеження негативно відбилися на житті багатьох людей. Одні громадяни були змушені тимчасово призупинити роботу своїх підприємств, інші - піти в неоплачувану відпустку, треті ж були вимушені знаходитись на лікарняному.

Аби захистити себе від поразки важким захворюванням, людям довелося виробити звичку мінімізації тактильного контакту з навколишнім світом. До того ж, закриття безлічі фізичних магазинів призвело до того, що стало складніше купити товари, що не належать до категорії товарів першої необхідності. Нарешті, «заморозка» деяких підприємств негативно позначилася на доходах і платоспроможності громадян.

В таких умовах дуже корисними фінансовими інструментами виявилися кредитки. Вони знайшли підвищену популярність серед українців. Замовити кредитну картку онлайн можна практично в будь-якому комерційному банку нашої країни. Чим же обумовлений стрімко зростаючий попит на такі платіжні інструменти? Давайте розберемося!

Переваги кредиток

Оформлення кредитної картки наділяє її власника безліч переваг:

  • Миттєвий доступ до споживчої банківської позики в режимі «24/7».
  • Можливість швидких розрахунків практично в будь-якому магазині, а також в інтернеті.
  • Мінімізація тактильного контакту, зокрема, зі звичайними паперовими грошами.

Кредитка, що вже зрозуміло з назви, відкриває її власникові доступ до банківських грошей. Такий платіжний інструмент має певний ліміт. В рамках останнього клієнт може розплачуватися коштами фінансового інституту в будь-який момент. Фактично, він отримує миттєвий споживчий кредит саме тоді, коли він йому потрібен. А якщо для карти діє ще і пільговий період, то використовувати позику можна безкоштовно - достатньо лише внести витрачену суму своєчасно.

Безготівкові розрахунки з кожним роком приймають все більш глобальний характер. Сьогодні розплатитися карткою можна в супермаркеті, невеликому магазині, на АЗС, автомийці, в салоні краси, ресторані, кафе та інших закладах. Відповідно, носити з собою банкноти іноді зовсім не потрібно. Закриття багатьох фізичних магазинів через карантин ускладнює для людей процес покупок бажаних товарів. В таких умовах дуже пожвавилася онлайн-торгівля - карткою розрахуватися в інтернет-магазині можна швидко і зручно.

Нарешті, не треба забувати про безпеку. Паперові гроші за своє «життя» проходять через руки великої кількості людей. І тому говорити про їх стерильності або хоча б безпечність вже точно не доводиться. Медики радять звести до мінімуму кількість дотиків до дверних ручок в громадських місцях, рукостискань і, звичайно, грошей. Розрахунки кредиткою, які здійснюються онлайн, автоматично вирішують поставлене завдання.

Чи плануєте оформити кредитну карту швидко, з великим лімітом і вигідними умовами утримання? Тоді розгляньте доступні пропозиції в Банку Кредит Дніпро!

Категория: Экономика, финансы | Просмотров: 175 | Дата: 25.02.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]