Воскресенье, 19.05.2019, 21:41        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Як взяти гроші в борг на картку онлайн

гроші в борг на картку онлайнДе можна взяти гроші в борг

Гроші в борг можуть знадобитися кожному. Ситуації бувають невідкладними,  і іноді потрібне термінове рішення. Банки працюють недостатньо оперативно, та й вони не видають кредити вночі.

Тоді на допомогу і приходять швидкі позики, оформити які можна в будь-який зручний час, з мінімальною кількістю документів. Зазвичай, це невеликі суми, що надаються на невеликий термін. Гроші в борг можна отримати під щоденну процентну ставку, без підтвердження доходу і поручительства. Така простота і зумовила популярність позик, так як більше не потрібно збирати великий пакет документів.

Де взяти гроші в борг на картку онлайн

Гроші в борг на картку можуть надати мікрофінансові організації (МФО). Такі компанії кредитують навіть з поганою кредитною історією, без довідок про доходи та інших формальностей, які можуть знадобитися банкам.

МФО не ставлять зайвих запитань і видають позики на будь-які потреби, не вимагаючи звітів про витрати. Клієнт може попередньо прорахувати суму повернення коштів, використовуючи спеціальний калькулятор, наявний на сайті компанії. Позику можна оформити як дистанційно, так і в відділенні. Перший варіант зручніше, так як за грошима не доведеться нікуди йти і стояти в чергах. Досить мати лише доступ до Інтернету і працюючий пристрій, щоб подати заявку.

Залишається лише одна проблема – як вибрати мікрофінансову організацію, яка пропонує найбільш вигідні умови кредитування. Якщо ви вважаєте, що для цього доведеться переглянути декілька десятків різних сайтів, то ви дуже помиляєтесь. Адже сьогодні існують такі сервіси, як, наприклад, «Всі Кредити», на яких зібрані всі МФО з умовами та строками кредитування. Це дуже зручно, адже можна одразу обрати найбільш вигідну пропозицію, а вже потім перейти, наприклад, на сторінку кредит маркет юа, де буде можливість більш детально ознайомитися з усіма умовами кредитування, а також оформити онлайн заявку на отримання займу.

МФО нічого і нікому не нав'язують, тому клієнт самостійно обирає суму і період кредитування, спираючись лише на свої можливості і потреби. Для того щоб оформити кредит, потрібно просто заповнити заявку, надавши особисту і контактну інформацію. Клієнта не обмежують, тому він може повернути позику достроково, якщо у нього буде така можливість. При достроковому поверненні коштів, зазвичай проводиться перерахунок, так як клієнтові потрібно оплачувати лише нараховані відсотки.

Переваги позик онлайн

У позики онлайн є наступні переваги:

 • Швидкість оформлення. Позику можна оформити за 10-20 хвилин, а при позитивному рішенні, кошти миттєво будуть зараховані на картку клієнта.
 • Простота. Не потрібно шукати поручителів і заставу, відповідати на нескінченну кількість питань і надавати контактну інформацію родичів.
 • Цілодобовий режим. Для того, щоб оформити позику, не потрібно прив'язуватися до робочого графіку компанії, так як це не потрібно, адже заявку можна подати навіть вночі.
 • Дистанційний формат. Заявку можна подати в режимі онлайн, що дозволить заощадити час.
 • Мінімальна кількість документів. Для того, щоб отримати позику, потрібно надати лише паспорт, ІПН і номер банківської картки.

Умови онлайн кредитування

Отримати кредит онлайн можна на наступних умовах:

 1. Розмір щоденного процентної ставки може коливатися від 0,5 до 3,5%.
 2. Нові клієнти можуть розраховувати на спеціальне заохочення у вигляді кредиту під 0%.
 3. Гроші можна оформити на термін від одного тижня до місяця. Постійні клієнти, які беруть участь в програмах лояльності, можуть отримати гроші на більш тривалий термін.
 4. Дострокове погашення позики. Позику можна повернути раніше терміну, якщо клієнт матиме змогу.
 5. Пролонгація кредитного договору, що дозволить уникнути прострочень.
 6. Сума позики в більшості випадків коливається від 500 до 50000 грн.

Вимоги до позичальників

Онлайн позику можна отримати тоді, коли клієнт відповідає наступним вимогам:

 • повноліття;
 • громадянство України;
 • постійна прописка;
 • грамотність при заповненні заявки, так як від цього буде залежати відповідь по ній.
Категория: Экономика, финансы | Просмотров: 39 | Дата: 13.05.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]