Воскресенье, 20.10.2019, 12:12        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Коли вигідно купувати долари та євро

Коли вигідно купувати валютуЧому українці купують долари та євро

Велика кількість інвесторів розглядають валюту в якості одного з найбільш цікавих інвестиційних активів. Та й прості люди в нашій країні традиційно зберігають власні гроші в американських доларах, євро, фунтах стерлінгів, китайських юанях і швейцарських франках.

Пояснити такий стан речей дуже просто. По-перше, іноземна валюта має високу ліквідність. Простіше кажучи, долари або євро можна в будь-який момент конвертувати назад в гривні з мінімальними фінансовими втратами, які обумовлені різницею в курсі. По-друге, багато світових валют визнані набагато більш стабільними фінансовими інструментами, ніж українські гривні. Отже, зберігати в них гроші значно надійніше.

Однак валюти інших держав здатні не тільки зберегти ваш капітал. При правильному підході, тобто своєчасній купівлі та продажу цих активів, можна ще отримати суттєвий прибуток.

Коли купувати валюту найбільш вигідно

Провідні світові валюти вільно торгуються на валютній біржі. Їх вартість відносно один одного постійно коливається. Це явище називають валютним курсом. Динаміка зростання або падіння вартості доларів, євро і фунтів визначається цілою низкою макроекономічних факторів. Проте ми можемо сказати, що коливання валютного курсу відбувається за суворими законами.

Визначити точний рух вартості валюти складно навіть досвідченим фінансистам і гравцям, які заробляють на валютній біржі. Однак існують прості закономірності, які працюють завжди. Головна з них полягає в наступному: якщо в даний час вартість будь-якої розглянутої валюти низька, то з високим ступенем ймовірності в найближчому майбутньому вона почне підвищуватися.

Це правило актуально в усіх ситуаціях, коли подібна валютна рецесія носить короткостроковий характер і не обумовлена якимось глобальною кризою в політичній ситуації або економіці відповідної країни. Таким чином, покупка валюти в період подібного спаду є правильною інвестиційною стратегією.

Більш того, давно помічено що в нашій країні найвигіднішим часом для придбання американського долара вважаються:

  • Середина тижня. Зазвичай після вихідних днів та перед ними курс долара трошки підвищується, отже купувати найбільш вигідно цю валюту краще саме впродовж тижня. Щоб було зручніше, можна постійно моніторити онлайн курс долара в ІваноФранківську на сайті http://obmin24.if.ua/. Саме ця обмінка Івано-Франківська дозволяє не лише дізнатися актуальний курс, але й замовити необхідну суму для обміну, після чого у зручний час під’їхати та купити чи продати валюту.
  • Період з 7 по 15 число кожного місяця. Це пов'язано з тим, що компанії, що представляють великий бізнес, в цей час платять податки в бюджет і готуються до зарплатних виплат. Отже, вони продають валюту, яка надійшла на рахунки компаній в результаті їх профільної діяльності. Найчастіше в такі періоди курс української гривні на валютному ринку зміцнюється.
  • Період з липня по серпень. Це період, коли українські аграрії починають масово продавати зерно за кордон, в результаті чого валюти в України надходить значно більше.

Перераховані аспекти найбільш активно діють на валютні коливання в ситуації, в якій українська економіка більш-менш стабільна, не відчуває серйозного зовнішнього тиску і не переживає жодних потрясінь.

Категория: Экономика, финансы | Просмотров: 70 | Дата: 12.09.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]