Пятница, 22.11.2019, 09:55        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Корисні поради, як вигідно обміняти валюту

Коли найвигідніше обмінювати валютуДе вигідно придбати валюту

Коливання курсу валют – злободенне питання для більшості жителів нашої країни. Особливо, він стосується тих, хто зберігає свої заощадження в доларах або євро. Намагаючись заощадити, нехай і невеликі гроші, необхідно знати кілька корисних порад, як обміняти гроші вигідно для своєї кишені.

В теперішній час купити та продати іноземну валюту можна в наступних місцях:

  1. Обмінний пункт. Найпростіше рішення для маніпуляцій з іноземними грошима. Однак, курси в кожному пункті відрізняються на кілька гривень: в центрі міста або в популярному ТРЦ він буде вище, ніж в спальних районах. Якщо раніше, курс валют в обмінниках не можна було порівняти заздалегідь, то сьогодні більшість з них мають свої власні інтернет-сайти. Наприклад, можна вибрати найбільш вигідний курс валют в Запоріжжі на сайті http://obmen.zaporizhzhe.ua, забронювати необхідну вам суму, а потім вже під’їхати та придбати або продати іноземну валюту.
  2. Банк. Купівля валюти в банку – більш надійний спосіб. У банківській установі ризик отримати на руки підроблені гроші зводитися до мінімуму. Звернутися можна в будь-який банк України.
  3. Обмін валюти в банкоматі. Отримавши зарплату на карту, можна не знімати її в гривні, а потім шукати можливість купити необхідну валюту. Запросити гроші можна відразу в доларах або євро. Курс в банкоматі, як правило, вигідніше ніж в касі того ж банку.
  4. Онлайн-банкінг. У більшості крупних українських банків є свій власний сервіс онлайн-банкінгу, який дозволяє через Інтернет виконувати різноманітні банківські операції, в тому числі купувати та продавати валюту. Це дуже зручно, адже можна обміняти валюту у будь-якому місті і у будь-який час.

Коли найвигідніше обмінювати валюту

Експерти стверджують, що коливання курсу має деяку закономірність, яку можна відстежити. Під впливом зовнішніх факторів в певну пору року іноземні гроші можуть дорожчати або дешевшати. За останні 3 роки було помічено, що курс долару злітає взимку і поступово опускається ближче до літа. В осінній період також спостерігаються помітні скачки. З цього випливає наступне: покупку доларів краще робити влітку, а продаж – взимку. Тоді ви однозначно залишитеся в плюсі.

Фахівці також відзначають зміни в поведінці іноземної валюти протягом кожного місяця. Вони є менш помітними, але все ж допоможуть не витратити зайвого. Слабше національна валюта відчуває себе в кінці місяця, а найбільш впевнено, вона веде себе в першій половині. Це означає, що продаж іноземних грошей краще відкладати на останній тиждень місяця, а покупку – на період з 7 по 14 число.

Зверніть увагу на те, що понеділок – невдалий день для того, що б здавати доларові купюри. Оптимальні дні тижня для подібних операцій – середа і четвер. Це пояснюється тим, що в суботу та неділю банківські установи не працюють. У перші дні робочого тижня, вони тільки «розгойдуються». Ближче до середини тижня, вони здійснюють операції, що призводить до зниження курсу.

Категория: Экономика, финансы | Просмотров: 103 | Дата: 25.07.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]