Вторник, 20.04.2021, 22:49        О проекте Контакты Пресс-релизы
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

На які цілі варто брати кредит готівкою?

Для багатьох людей банківське кредитування часто стає фінансовим рятувальним кругом. Середні доходи українців залишають бажати кращого, а ціни на товари і послуги постійно зростають. Щоб захистити себе від непередбачених ризиків, розумно створювати накопичення. Однак при екстрених обставинах їх може виявитися недостатньо.

Брак грошей дає про себе знати не тільки в форс-мажорних ситуаціях. Сім'я може потребувати нового автомобіля, побутову техніку, може виникнути необхідність термінового ремонту, медичного обслуговування і т.д. Якщо створених накопичень недостатньо для вирішення поставлених завдань, багато людей звертаються за фінансовою допомогою в банки.

На які ж цілі варто брати кредит готівкою? На це питання неможливо однозначно відповісти, адже у кожної людини свої потреби. Саме вони і є тими факторами, які визначають доцільність оформлення позик. Розглянемо найбільш поширені випадки, коли люди беруть готівковий кредит.

Коли банківська позика - оптимальне рішення

Найчастіше готівкові та безготівкові позики оформляються для:

  • Виконання косметичного ремонту в квартирі, будинку, на дачі і т.п.
  • Покупки автомобіля.
  • Придбання побутової техніки, меблів і ін.

Ремонт в квартирі, будинку, на дачі - витратний захід. А вартість на будівельні матеріали і послуги зростає з кожним роком. Можна почекати і зібрати потрібну суму грошей, щоб виконати ремонт. Але через декілька років доведеться понести більші витрати, ніж сьогодні. Оформивши ж кредит, можна зайнятися ремонтом «тут і зараз», повертаючи отриману суму невеликими щомісячними платежами.

Купівля автомобіля - значущий крок. І таке майно обходиться в пристойну суму. Якщо мова йде про придбання нової машини, то можна скористатися послугами автокредитування. В такому випадку банк видає цільову позику, клієнт стає власником автомобіля і згодом виплачує банку кредит протягом декількох років. Але отримати позику для придбання старої машини вдається далеко не завжди. І в такій ситуації набагато простіше оформити споживчу (нецільову) позику, яку можна використовувати на свій розсуд.

Придбання побутової техніки та меблів - важливий крок в облаштуванні домашнього затишку. І коштує таке майно недешево. За аналогією з ремонтом можна збирати гроші кілька місяців або навіть пару-трійку років, аби незабаром купити бажані обновки: сучасну мультимедійну систему, красивий гарнітур і т.д. Але знову доведеться миритися з тим, що ціни до моменту покупки зростуть. Та й немає причин відмовляти собі у більш комфортному житті зараз, якщо можна придбати необхідне майно за гроші банку, згодом повертаючи їх йому щомісячними платежами.

Збираєтесь оформити споживчий кредит готівкою? Бажаєте отримати велику позику швидше і з меншими вимогах до документів? Тоді зверніть увагу на доступні програми Банку Кредит Дніпро!

Категория: Экономика, финансы | Просмотров: 130 | Дата: 29.03.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]