В яку криптовалюту інвестувати зараз

в яку криптовалюту інвестувати в 2019 роціВ яку криптовалюту краще вкладати кошти

Ще буквально кілька років тому про технології блокчейн і криптовалюту, які працюють на основі неї, знали виключно поцыновувачі новинок IT-сфери. Але ми вже звикли до того, що в сучасному світі технології розвиваються з блискавичною швидкістю, тому часом досить складно завжди залишатися в тренді і не відстати від прогресу.

З огляду на вищесказане, зовсім не дивно, що ще пару років тому існувало всього кілька десятків криптовалют, найбільш відомою з яких був, звичайно ж, Bitcoin. Сьогодні ж відомо вже понад тисячу аналогів Біткоіну, тому новачкам досить складно розібратися в тому, які криптовалюти перспективні для інвестування в 2019 році, а які тільки призведуть до втрати вкладених грошей.

Чого гріха таїти, незважаючи на захмарну волатильність і часом нереальними скачками курсу, на сьогоднішній день для багатьох Bitcoin залишається одним з найбільш бажаних інструментів для інвестицій. При цьому Біткоін завжди можна з легкістю обміняти на американські долари, наприклад в обміннику криптовалют https://xbtc.com.ua/. Тим часом фінансові експерти та професійні трейдери не так однозначні у відповіді на питання, в яку криптовалюту краще вкладати свої гроші.

В яку криптовалюту інвестувати в 2019 році

Як вже було сказано, технологія блокчейн завойовує світову популярність з блискавичною швидкістю, що в свою чергу призводить до появи ще більшої кількості нових видів «крипти». Напевно, саме тому навіть досвідченим фінансовим експертам часом непросто відповісти, яка криптовалюта найперспективніша в 2019 році і яка з них з великою часткою ймовірності може «вистрілити» в найближчій перспективі.

Саме тому більшість експертів рекомендують звернутися до фундаментального постулату теорії управління капіталом і не зберігати «яйця» в одній корзині. Тобто, рекомендується розділити свій інвестиційний портфель на 5-10 різних криптовалют, серед яких можуть бути як найбільш популярні сьогодні Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, а також ті, які мають найбільший потенціал і цілком реально можуть «вистрілити» в найближчій перспективі – Ripple, Dash, ZCASH, NEM, Monero, NEO і інші.

Категория: Экономика, финансы | Просмотров: 656 | Дата: 03.05.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]