Вторник, 26.10.2021, 11:46        О проекте Контакты Пресс-релизы
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Фасадні світильники та ліхтарі

фасадні ліхтарі Фасадні світильники – можливість виділитися

Виділити і прикрасити обриси приватного будинку або ресторану можна з правильно підібраним типом освітлення. Створити ілюзію неприступної фортеці, залучити яскравими деталями покупця або романтично прикрасити доріжку до котеджу. Фасадні світильники прикрашають і освітлюють практично кожен куточок будинку, стіни, тераси, вивіски і присадибної ділянки.

Для власників кафе, ресторанів і барів – це частина маркетингу. А для власників приватного сектора освітлення будівлі фасадними світлодіодними світильниками, представленими на сайті https://elektrovoz.com.ua/ua/pidsvitka-dlya-stin-ta-fasadiv, – спосіб самовираження.

Використовувати прилади для освітлення потрібно з розумом і особливим дизайнерським підходом. Бездумно, захаращувати стіни і фасади лампами не варто. Основна мета використання освітлювальних приладів – виділити і підкреслити архітектурні елементи будівлі, створити обрис або точково освітити кілька основних деталей. Світильники підбираються в єдиному стилі із загальним ландшафтним дизайном та інтер'єром будівлі. Це може бути елегантний садовий стовп, прихована фасадна підсвітка або світлодіодний ліхтар.

Які бувають фасадні світильники

Фасадні світильники бувають: підвісні, вуличні настінні, стовпчикові і на сонячних аккумуляторах. При цьому потрібно обирати лише ті вироби, які не бояться ударів і температурних перепадів. Встановлюючи фасадні прилади освітлення, необхідно ховати електричні дроти. Щоб не створювати навантаження на електричну мережу, варто групувати освітлювальні прилади по всьому периметру будівлі.

Люмінесцентні світильники

Одним з бюджетних варіантів фасадного освітлення, вибрати яке можна на сайті elektrovoz.com.ua, вважається люмінесцентний світильник. Зазвичай його встановлюють на високих будівлях, щоб підкреслити архітектуру будови. Для приватного сектора такий варіант зазвичай не підходить, тому що котеджі і будинки будують не такими високими, а світло від лампи буде бити у вікна.

Металогалогенові світильники

Металогалогенові світильники зазвичай використовують при зовнішньому освітленні вивісок, реклами і фасадів. Перевага такого типу освітлення полягає в можливості освітити більшу частину території в комбінації з рівномірним розсіюванням світла. Вони споживають мало електроенергії, але надійні у використанні. З негативних якостей варто відзначити необхідний винос приладу на деяку відстань від фасаду.

Світлодіодні фасадні світильники

Світлодіодні світильники – єдині освітлювальні прилади на сучасному ринку, які відрізняються найбільш тривалим терміном експлуатації (до 35 років). Це лампи нового покоління, які вміють створювати будь-який колір. Світлодіодні фасадні світильники – недешева покупка, але висока вартість виправдана тривалим терміном служби.

Якщо освітлюється сад, то доречно буде придбати світильники, вбудовані в декоративні садові фігурки, або вибрати світлодіодний прилад, оформлений у вигляді каменю. Садові доріжки освітлюють за допомогою елегантних стовпчиків, а біля воріт можна встановити прожектор. У приватних будинках освітлюють зазвичай тільки лицьову сторону двору, встановлюючи по периметру стін вуличні фасадні світильники, світлодіодні лампи або стрічки.

Категория: Электрика | Просмотров: 139 | Дата: 16.05.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]