Понедельник, 17.06.2019, 14:19        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Провід монтажний автомобільний ПГВА

провід ПГВАЩо таке провід ПГВА

ПГВА – це автомобільний провід монтажний з мідними жилами, виконаний в ізоляції ПВХ. Основним призначенням автомобільного монтажного проводу є з'єднання електрообладнання в автомобілях або мотоциклах. Призначається використання монтажного проводу ПГВА для автомобільного транспорту, що використовується в помірному або тропічному кліматі, в межах від -40 до + 70 градусів Цельсію. Також провід монтажний автомобільний ПГВА знайшов своє призначення в автомобільній техніці, яка використовується в умовах холодного клімату.

Для ізоляції автомобільного монтажного кабелю характерна висока стійкість до впливів бетону, дизельного палива, олії. Матеріал ізоляції є негорючим, тому протистоїть займанням. Список безсумнівних переваг автомобільного монтажного проводу вигідно доповнюється стійкістю до продавлювання або розтріскування в процесі експлуатації.

Де використовується провід ПГВА

Призначається використання монтажного проводу ПГВА для підключення і монтажу різних приладів і електроустаткування в автомобілях, сільськогосподарських машинах, тракторах, міському транспорті, включаючи пасажирський, а також вантажних автомобілях. З використанням ПГВА може підключатися обладнання з номінальною постійною напругою не більше 48 В. Використання якісного і надійного монтажного проводу знайшло своє застосування при розведенні в автомобільному транспорті.

Провід монтажний автомобільний ПГВА виготовляється з використанням якісних матеріали, сучасні виробничих технологій і багаторівневої системи контролю якості.

Використані матеріали сайта www.diada-electro.ru

Категория: Электрика | Просмотров: 58 | Дата: 01.06.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]