Характеристика та переваги пінополістирольних вуликів

Вулики із пінополістиролу відомі досить давно, але далеко не всі сучасні бджолярі їх використовують. Річ не у тім, що пінополістирольні вулики не гідні уваги: причина насамперед у тому, що мало хто знає про їх корисні якості та переваги. Давайте розглянемо, як саме ці моделі можуть згодитися бджоляру.

Пінополістирольні вулики виготовляються методом відливки з полівінілхлориду чи пінополістиролу, або інших штучних матеріалів із приставкою «полі-» у своїй назві.

Подібні моделі відрізняються наступними перевагами:

  1. Їх не труба фарбувати, адже пінополістирольні вулики продаються вже пофарбованими. При виробництві використовується якісна фарба, яка не вигоряє на сонці, довго залишаючись яскравою та привабливою.
  2. Вони легкі, що важливо для роботи з вуликами, адже часом їх доводиться переміщувати. Варіанти з деревини важкі та громіздкі, а пінополістиролові будуть під силу кожному - навіть літнім та фізично не дуже сильним людям.
  3. Вони стійкі до пошкоджень – зламати їх чи інакше пошкодити зовсім нелегко. Щодо горючості пінополістиролових вуликів - вона приблизно така, як і в дерев’яних.
  4. Вулики з пінополістиролу допомагають підтримувати оптимальний мікроклімат - краще, ніж вироби з деревини.
  5. Бджоли витрачають менше часу на обмазування такого вулика воском та прополісом, що дозволяє їм довше займатись виготовленням меду (особливо, якщо разом із пінополістирольним житлом використовуються рамки й вощина з того ж матеріалу). Але якщо вашою метою є збір прополісу та воску, вулик із пінополістиролу буде не кращим варіантом.
  6. Домівки для бджіл з даного матеріалу надійні та довговічні – вони будуть служити вам не менше двадцяти років.
  7. Пінополістирольні вулики стійкі до перепадів температури, високої вологості та сонячних променів, що вигідно відрізняє їх від дерев’яних аналогів.
  8. Оскільки пінополістирол не може живити ніяких мікроорганізмів чи шкідників, вулики з нього потребують значно меншої профілактики, а бджоли рідше хворіють.

Вигідна покупка бджолиних вуликів у нашому магазині

Окрім вуликів із пінополістиролу, ми пропонуємо широкий асортимент різних товарів, необхідних для ефективного бджільництва. В нашому інтернет-магазині «Ваша Пасіка» ви можете придбати захисний одяг, димарі, медогонки, різноманітне устаткування тощо. У нас ви знайдете якісні товари, доступні ціни та приємне обслуговування!

Категория: Флора и фауна | Просмотров: 125 | Дата: 23.04.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]