Воскресенье, 08.12.2019, 14:31        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

WMS-системи управління складом

WMS-система Що таке WMS-система управління складом

WMS-система (Warehouse Management System) – це програмне забезпечення, призначене для автоматизації управління процесами складу і роботи складського комплексу в цілому. Функціонал WMS дозволяє користувачам централізовано, на базі скрипта, із застосуванням робочих станцій і радіотерміналів виконувати складські операції. Експлуатація складу із запровадженою WMS-системою здійснюється просто і ефективно, дозволяючи звести до мінімуму втрати при виконанні складських операцій.

Реальні переваги компанія (логістичний оператор) отримує при обслуговуванні клієнтів. Точна інформація про місце розташування товару, можливість швидкого збирання необхідного товару в необхідній кількості надає компанії вигідні переваги, виражені в доставці замовлень у встановлені терміни, без затримок, що в результаті формує високу лояльність клієнтів.

Основний функціонал WMS-системи управління складом

WMS-система застосовується для автоматизації роботи складу, що забезпечує управління бізнес-процесами та контроль виконання складських операцій (приймання, переміщення, зберігання, комплектація, відвантаження, і т.ін.), WMS-система керування складом інтегрується з обліковими програмами підприємства, забезпечує повну прозорість даних в ланцюжку поставок всієї компанії. При цьому логістика управління складом WMS-системою, представленою на сайті quantum-int.com, стає максимально зручною та простою.

Приймання товару

Система WMS управляє роботою складу за попередньо налаштованими бізнес-процесам, виконання яких є обов'язковою умовою при виконанні всіх операцій, в тому числі під час приймання товару. Процес приймання товару може бути налаштований під вимоги користувачів системи, але основне завдання WMS-системи забезпечити приймання товару з мінімальними помилками, економлячи при цьому час при виконанні операції.

Облік товару

WMS система для складу веде облік товару, надає користувачам актуальну інформацію про його кількість, дозволяє мінімізувати затарювання складу непотрібними залишками. Економія складського простору та його безперебійна робота досягається за рахунок оптимального розподілу та зберігання запасів.

Оптимізація процесу зберігання

WMS-системи управління складом дозволяють користувачам моделювати ефективні схеми зберігання різних товарів, що враховують їх характеристики, наприклад, такі як, вага товару або його попит (швидкість оборотності товарних запасів). Це дозволяє організувати процес зберігання таким чином, що більш затребувані або важкі товари будуть розташовуватися ближче до зони відвантаження або товар, що відвантажується разом, буде зберігатися поруч один з одним, за рахунок чого часу для його обробки потрібно менше. Облік численних факторів зберігання забезпечує ефективну роботу складу.

Управління персоналом

Централізоване управління складом за допомогою складської системи WMS скорочує необхідність у великій кількості персоналу. Оптимізація робочого фонду стає можливою, в тому числі, за рахунок скорочення частоти інвентаризації товару. WMS-система управління складом дозволяє виконувати інвентаризацію товару без втручання в повсякденну роботу підприємства.

Скорочення витрат на оплату праці дозволяє знизити поточні (операційні) витрати на утримання складу і підвищити ефективність роботи всього підприємства. Вимірювання ключових показників ефективності роботи складу (KPI складу) підвищує ефективність роботи, дозволяє вимірювати показники ефективності, перевіряти виконання і результативність роботи, формувати форму звітності, налаштовувати систему мотивації і норми оплати праці.

Категория: High-Tech | Просмотров: 81 | Дата: 26.09.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]