Четверг, 09.04.2020, 02:02        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

iBox - переказ грошей онлайн може бути зручним

платежі iBoxiBox - популярний сервіс онлайн платежів

Останнім часом готівкові розрахунки стають все менш актуальними, адже завдяки сучасним технологіям, у кожного з нас є унікальна можливість здійснювати покупки і проводити всілякі платежі онлайн. Для цього існує досить багато онлайн сервісів платежів, серед яких і https://ibox.ua.

Завдяки онлайн сервісу iBox ви зможете зручно проводити всілякі грошові перекази і платежі по всій Україні. Якщо Вам необхідно поповнити мобільний рахунок, перевести гроші з однієї картки на іншу, оплатити Інтернет, а також інші послуги або знайти термінал поблизу в вашому місті, то варто лише перейти за вищезазначеним посиланням.

Важливо відзначити, що iBox дозволяє проводяться перекази між картками всього лише за одну хвилину, а також поповнити свій рахунок лише в кілька кліків. Крім цього, тут ви також зможете погасити кредит, придбати страховку, скористатися послугами різних банків, заплатити за комуналку, інтернет, телебачення, телефонію, а також багато іншого. Наприклад, за допомогою сервісу iBox, ви з легкістю зможете поповнити баланс у всіляких іграх або соціальних мережах, сплатити податки і багато іншого. Інтерфейс сайту неймовірно простий і зрозумілий, тому у вас навряд чи виникнуть будь-які питання в плані експлуатації.

Особливості та переваги сервісу онлайн платежів iBox

Основні переваги сервісу онлайн платежів iBox.ua:

  • Безпека. Всі платежі будуть доставлені до потрібного адресата. Всі операції, пов'язані зі списуванням коштів, надійно захищені. А в разі, якщо з яких-небудь причин платіж не надійшов адресату, можна звернутися до служби технічної підтримки і повідомити про помилку. Фахівці iBox в ручному режимі вивчать ситуацію і прискорять проведення фінансової операції.
  • Швидкість. Практично всі перекази коштів за допомогою iBox.ua надходять одержувачу миттєво або протягом 1-2 хвилин. Висока швидкість здійснення переказів – одна з головних переваг цього сервісу.
  • Зручність. Здійснювати платежі можна в затишній домашній обстановці. Не треба нікуди йти, користуватися терміналом або банкоматом – всі потрібні інструменти знаходяться на екрані вашого гаджета. Більш того, все це працює в режимі 24/7 365 днів у році, тому транзакції можна відправляти в будь-який час дня і ночі. Особливо це актуально під час святкових днів, коли банківські установи не працюють.

Подібні сервіси онлайн переказів істотно полегшують життя людини, допомагають економити час для того, щоб можна було витратити його на спілкування з коханими та близькими людьми.

Категория: Интернет | Просмотров: 139 | Дата: 15.03.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]