Суббота, 07.12.2019, 10:47        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Як вибрати гідрокостюм для дайвінгу

гідрокостюми для дайвінгуГідрокостюм – основне спорядження для дайвінгу

Гідрокостюм – необхідне спорядження для дайвінгу. Він захищає людину від переохолодження, травм шкірних покривів, дрібних порізів, зіткнень з різними представниками підводного світу. Щоб подорож під водою принесла максимум користі, задоволення і комфорту, потрібно знати, як правильно вибрати гідрокостюм для дайвінгу та додаткове спорядження до нього.

Який гідрокостюм вибрати для дайвінгу

Залежно від температури води розрізняють кілька видів гідрокостюмів:

  • мокрі;
  • сухі;
  • напівсухі.

Найбільшою популярністю в наш час користуються сухі та мокрі гідрокостюми для дайвінгу, представлені в широкому асортименті на сайті https://batiskaf.ua/. Саме тому ми пропонуємо більш детально розглянути особливості і переваги саме цих видів гідрокостюмів.

Мокрі гідрокостюми для дайвінгу

Мокрий одяг – ідеальний вибір для любителів дайвінгу і людей, які займаються полюванням під водою. Важлива перевага костюмів зазначеного типу полягає в їх здатності зберігати незмінну плавучість. Тільки істотні пошкодження костюма можуть спричинити збільшення ваги людини. Крім того, такі гідрокостюми для дайвінгу легко ремонтуються і мають чудові теплоізоляційні властивості.

Мокрі гідрокостюми застосовуються зазвичай при температурі води до 12 °C, коли потрібно зануритися на глибину до 40 метрів.

Сухі гідрокостюми для дайвінгу

Сухі гідрокостюми більше підходять професіоналам і коштують трохи дорожче. Їх використання вимагає спеціальної підготовки, адже вони призначені для занурення на середню і велику глибину. Сухий тип одягу дайвера орієнтований на тривале перебування в холодній воді, температура якої становить нижче 15 °С.

Відмінною особливістю сухого гідрокостюма є відсутність необхідності просушувати одяг. Знаходитися на повітрі в такому костюмі також зручно, як і під водою. Матеріал, з якого виготовляється сухий гідрокостюм, досить міцний, а значить він стійкий до механічних пошкоджень, які могли б виникнути при зіткненнях з гострим камінням, коралами і раковинами.

До недоліків сухих гідрокостюмів слід віднести деякі відчуття дискомфорту при експлуатації, часту проблему з натиранням кистей манжетами з латексу і необхідність випускати повітря з-під костюма перед зануренням під воду. В даний час можна придбати як повністю сухі гідрокостюми, так і моделі з розрізами для обличчя та кистей рук, які використовуються в комбінації з відповідними масками і рукавичками.

Категория: Спорт | Просмотров: 37 | Дата: 23.11.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]