Четверг, 23.01.2020, 15:13        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Як вибрати м’ячі для великого тенісу

Які м’ячі для великого тенісу вибратиЯк влаштований тенісний м'яч

Купівля м'ячів для тенісу – справа відповідальна. Адже від їх якості залежить не термін експлуатації, й й процес самої гри. У минулі часи м'ячі для тенісу виготовляли виключно зі шкіри овець. Гумові м'ячі з'явилися значно пізніше – лише на початку 19 століття. В даний час в грі використовують гумові м'ячі з тканинним покриттям.

Сучасні м'ячі для великого тенісу представлені в спортивних магазинах в спеціальних вакуумних контейнерах. Наприклад, купити м'ячі для великого тенісу можна на сайті https://all4tennis.com.ua/tennisnye-mjachi/. У кожній упаковці міститься три м'ячі, і на вигляд вони всі однакові. Проте чи так це, і як правильно вибрати ідеальний тенісний м'яч для тенісиста-початківця, пропонуємо дізнатися разом.

Стандартний м'яч для великого тенісу складається з:

  1. Натуральної гуми.
  2. Стисненого повітря всередині.
  3. Верхнього покриття з вовни та нейлону.

Іноді зустрічаються непресовані м'ячі, зазвичай ними користуються європейські спортсмени. На кожному м'ячі, крім знака марки-виробника, вказаний порядковий номер – від 1 до 8, щоб можна було легко визначити його приналежність, якщо м'яч потрапив на сусідній гральний майданчик.

Чим відрізняються м’ячі для великого тенісу

Ворс в тенісних м'ячах

Верхнє покриття надає м'ячу міцність і виготовляється з суміші нейлону і шерсті. Пухнастий ворс дуже важливий для стабілізації швидкості переміщення м'яча по корту – він створює необхідне тертя між самим м'ячем і повітрям. Цей же пухнастий ворс також буде впливати на висоту відскоку м'яча. У різних м'ячів щільність ворсу спеціально різна, щоб випускати м'ячі для різних типів покриттів корту.

Колір м'яча для великого тенісу

В даний час всі тенісні м'ячі випускаються в єдиному жовтому кольорі. Це не випадково – до 70-х років минулого століття всі м'ячі для тенісу випускалися в білому кольорі, проте дослідження показали, що білий м'яч візуально гірше помітний. Саме тому було прийнято рішення про уніфіковане виробництвоі тенісних м'ячів жовтого кольору.

Стиснення повітря

Значна частина м'ячів для великого тенісу, що випускаються нині, відповідають вимогам Міжнародної федерації тенісу і володіють приблизно однаковими показниками стиснення повітря всередині. Відмінна концентрація стисненого повітря в м'ячі надає йому високу швидкість після удару і більшу довговічність.

Але з часом кожен м'яч буде втрачати вміст пресованого повітря, тому використання таких м'ячів стає безглуздим – вони будуть тільки псувати гру, тому що не зможуть добре відскакувати після удару. Тому рекомендовано змінювати м'ячі якомога частіше – професіонали не грають дві гри поспіль одними м'ячами. Принаймні, не варто грати одним м'ячем більше трьох годин поспіль.

Які м'ячі для великого тенісу краще вибрати

Як ми вже зазначали, велика частина пропонованих у продажу м'ячів для великого тенісу відповідає критеріям Міжнародної федерації, тому занадто ретельно вибирати їх не варто. Можна лише згадати, що для новачка вибір між м'ячами першого і другого класів краще зробити на користь останніх. Коли тенісист набереться деякого досвіду, він уже за своїми відчуттями зможе зробити висновок, м'ячі якої марки і якого типу для нього кращі.

Категория: Спорт | Просмотров: 158 | Дата: 02.08.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]