Четверг, 18.07.2019, 04:09        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Захисне екіпірування для хокею

захисне хокейне екіпіруванняЗахист – необхідна умова для безпеки хокеїста

У деяких видах спорту велике значення має екіпірування. Одним з них є хокей. Хокейне екіпірування включає в себе кілька деталей, з яких кожна дуже важлива. Вибирати їх потрібно, дотримуючись деяких правила, особливо якщо ви збираєтеся займатися спортом на рівні професіонала.

Спорядження хокеїста складається з безлічі різних елементів, деякі й яких є, безумовно, обов’язковими, а решту – можна використовувати за бажанням.

Основне хокейне екіпірування

Шайба літає по катку з величезною швидкістю і силою. Такий удар по незахищеному місцю на тілі спортсмена може привести до серйозних пошкоджень, тому обов’язково необхідно використовувати хокейне захисне екіпірування, вибрати яке можна, наприклад, на сайті eurosport.in.ua/catalog/hokkejna.

Шолом для хокею

Основна функція шолому – захист голови хокеїста від травми. Мало того, що головою можна вдаритися при падінні об твердий лід, так ще і шайбою можуть влучити у тім'ячко.

Для запобігання цьому використовують шолом, який повинен бути легким і міцним. Ремінці кріплень повинні бути надійними, щоб під час активного руху спорядження не злетіло з голови. При покупці шолома обов'язкова примірка. Якщо під час її ви відчуваєте дискомфорт, потрібно звернути увагу на іншу модель.

Хокейні рукавички

Для хокею ця частина екіпіровки називається краги. Їх вибір обумовлюється рівнем вашої гри і місцем проведення матчів. Для дворового і аматорського хокею можна зупинити свій вибір на недорогих моделях – вони легкі і надійно захистять руки від некритичних ударів.

Для професійної гри будуть потрібні краги високого класу, так як сила ударів там набагато більша. Тому варто звернути увагу на дорогі і якісні моделі, виготовлені з високотехнологічних матеріалів.

При виборі рукавичок головним критерієм є комфорт і рівень захисту, який вони можуть забезпечити. Купувати варто вироби перевірених виробників. Усередині краги повинні бути максимально комфортними і сидіти точно по руці. Бажаючи більшого комфорту, тобто вибираючи занадто м'які рукавички, ви ризикуєте мати переламані пальці, так як за комфорт доведеться пожертвувати надійністю.

Нагрудник для хокеїста

Ця хокейне екіпірування захищає тіло хокеїста від ударів шайбою під час гри. Він має два протектора для захисту грудини і спини і чашечки для безпеки плечей. Якщо ви граєте в хокей професійно, то потрібно звернути увагу на нагрудники, що мають додаткові функції захисту попереку і живота.

Основне призначення нагрудника – безпека гравця, а тому він повинен бути надійним і міцним. Умовно вони діляться на дві групи: для захисників і нападників. Останнім підійдуть легкі моделі, які зберігають швидкість і маневреність спортсмена. Першим же – необхідний більш надійний захист.

Категория: Спорт | Просмотров: 40 | Дата: 09.07.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]