Вторник, 28.01.2020, 12:30        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Як вибрати Інтернет-провайдера

Як правильно вибрати інтернет-провайдераЧому важливо знати, як вибрати Інтернет-провайдера

Процес вибору Інтернет-провайдера – далеко не саме захоплююче заняття, яке можна придумати. Проте, вкрай важливо вибрати надійного постачальника, який забезпечить стабільним підключенням до Мережі. Інтернет, соціальні мережі, оплата рахунків, пошук цікавих місць – все це давно перетворилося на буденність, життя без якої є неможливим.

Якщо вам доводилося платити за Інтернет або кабельне телебачення, ви напевно замислювалися про те, наскільки вказані в платіжках суми відповідають реальній якості отримуваних послуг. У більшості випадків людина платить провайдерові набагато більше, ніж він того заслуговує. Низька швидкість, постійні збої в роботі, високий пінг – можна довго перераховувати недоліки поганого інтернет-з'єднання.

Якщо ви ще й працюєте вдома, стабільне підключення необхідно вам як повітря. Жителі Львова можуть отримати вигідні тарифні плани і, що найбільш важливо – швидкий і стабільний Інтернет завдяки компанії LinkCom, яка вже більше ніж десятиріччя працює на ринку телекомунікаційних послуг. LinkCom пропонує високошвидкісний доступ до Інтернету (до 1 Гб/с), послугу IPTV, швидку та якісну техпідтримку, а також вигідні тарифні плани.

Який Інтернет вибрати

Щоб вибрати найкращого інтернет-провайдера, людині доводиться розглядати велику кількість різних варіантів. Щоб зрозуміти, що саме підійде конкретно вам, потрібно розглянути переваги і недоліки кожного конкретного рішення.

DSL-підключення

Це досить застаріла технологія, якою й донині багато хто користується. Для інтернет-з'єднання використовується телефонна мережа. На тлі інших технологій DSL-підключення безнадійно застаріло. Нестабільне з'єднання, низька швидкість, обмеження на вихідний сигнал – всі ці характеристики прокладають DSL шлях прямо на звалище технологій.

Телевізійний кабель

Непопулярний спосіб підключення Інтернету, який, тим не менш, має місце. Проблема цієї технології в тому, що якщо в вашому багатоповерховому будинку багато людей одночасно користуються мережею або навіть дивляться телевізор, вхідна швидкість буде просто жахливою. По суті, ви не дозволяє не те що дивитися серіали онлайн, а й у соціальній мережі нормально посидіти.

Супутниковий Інтернет

Перевага цього способу отримання доступу до Інтернету полягає тільки в одному – відсутності будь-яких обмежень в плані геолокації. Ви можете отримати стабільний доступ в Інтернет з будь-якого куточка Земної кулі. Але таке задоволення коштує досить дорого. Вартість підключення просто захмарна. Така технологія буде прийнятна тільки для серйозного підприємця, який ховається від цивілізації десь в глушині.

Оптоволоконний Інтернет

Оптоволокно – це учасна технологія, що забезпечує високошвидкісний Інтернет. Збої, якщо і трапляються, то лише в рідкісних ситуаціях або через якісь серйозні аварії. В наші дні провайдери намагаються охопити оптоволокном якомога більше абонентів. Навіть в тих селах, які знаходяться недалеко від міста, є можливість підключитися до оптоволоконному Інтернету.

Зваживши всі переваги і недоліки доступних у вашій місцевості технологій для підключення до Мережі, ви повинні прийняти остаточне рішення. Якщо ви житель великого міста, то проблем з під’єднанням Інтернету проблем не має виникнути. Сьогодні, очевидно, найкраще підключати саме оптоволоконний Інтернет. Якщо такої можливості немає – тоді шукайте інші варіанти.

Категория: Интернет | Просмотров: 63 | Дата: 27.12.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]