Воскресенье, 22.09.2019, 21:18        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Як вибрати хостинг

Як правильно вибрати хостингЩо таке хостинг

Для багатьох користувачів інтернету завжди стоїть одне актуальне питання, де знаходяться всі сайти і як взагалі інформація надходить до них на комп'ютер. «Будинком» для всіх інтернет-ресурсів є спеціалізовані комп'ютери – сервери. Вони відрізняються від звичайних комп'ютерів тим, що пристосовані працювати при великому навантаженні довготривало.

Дисковий простір на серверах – це і є хостинг. Хостинг для сайтів буває різний, в основному він відрізняються по навантаженню на сервер. Як правило, на одному сервері знаходяться кілька сайтів, однак для масштабних проектів може знадобитися окремий, виділений сервер. З усіма видами хостинга можна ознайомитися, наприклад, на сайті https://cityhost.ua/.

Види хостинга

Основні види хостинга:

  • звичайний;
  • хостинг з підтримкою php і MySQL;
  • VDS хостинг.

Звичайний хостинг розрахований на невеликі інформаційні сайти, написані в основному на найпростішій мові – html, які не вимагають підтримки баз даних і PHP. Хостинг сайтів з PHP використовується для блогів і новинних сайтів, і дозволяє використовувати прогресивні системи керування контентом і форумні движки, які використовують PHP і MySQL. Прикладом таких систем є Wordpress і vBulletin.

Для великих і досить популярних сайтів зі значним навантаженням або для ігрових серверів використовують VDS хостинг. В рамках даної послуги клієнт отримує в оренду сервер з встановленою операційною системою і пакетом програм, який він використовує в своїх цілях, не порушуючи при цьому правила. По суті, клієнт отримує в оренду потужний комп'ютер, який знаходиться віддалено.

Як правильно вибрати хостинг

Вибір українського хостингу зводиться до читання відгуків в інтернеті, збору інформації від друзів, а також збору інформації про стабільність роботи серверів.

Стабільність серверів обчислюється у відсотках, які показують, скільки по часу сервера були включені і доступні від загальної кількості часу. Відмінним показником є 99,9% і більше.

Але стабільність не є єдиним критерієм для вибору хостингу. Необхідно також читати відгуки про технічну підтримку: якщо вона працює погано, то краще не користуватися послугами даної компанії. При будь-якій проблемі або при необхідності підстроїти хостинг під вимоги вебмастера необхідно буде побудувати діалог з технічною підтримкою. Тому, якщо вони довго не відповідають, це негативно впливає на проект клієнта.

Категория: Интернет | Просмотров: 39 | Дата: 10.09.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]