Четверг, 15.04.2021, 19:41        О проекте Контакты Пресс-релизы
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Як вибрати зошит

Як правильно вибрати зошитЧому важливо знати, як вибрати зошит

З дитячих років нам запам'яталися різного роду шкільні зошити. Ті, хто навчався в радянських школах, пам'ятають їх одноколірні і нудні обкладинки. Сучасні ж зошити кардинально відрізняються від тих невигадливих виробів паперової промисловості.

Різнокольорові і яскраві обкладинки з героями мультфільмів, з фотографіями тварин, музикантів і співаків. Все це – неповний список тих варіантів оформлення, які можна побачити на зошитах зараз. Дитина може підібрати будь-яку на свій смак. Але оскільки зошитами користуються не тільки школярі, дорослим теж доводиться вибирати їх для себе. Наприклад, офісним співробітникам краще купувати зошити без яскравих картинок.

Як правильно вибрати зошит

Як вибрати зошит в залежності від віку

Якщо дитина тільки починає вчитися в початкових класах, то для неї більше підійдуть тонкі 12-листові зошити, так як їх вага значно менше в порівнянні з загальними зошитами. Крім того, у першачків немає необхідності записувати в зошити великий обсяг інформації.

Для старшокласників і студентів необхідні товсті зошити не тільки через те, що вони подорослішали і можуть носити їх, не зашкодивши спині, а й тому, що їм доводиться робити багато конспектів і записів, і тонкі зошити вони будуть списувати занадто швидко. Таким чином, зошити по 48, 60 або 96 аркушів – оптимальний вибір для підлітків. Інші варіанти зошитів можете дивитися на сайті. Але для чернеток та інших записів можна скористатися тонкими зошитами по 12 або 36 аркушів.

Яким має бути якісний зошит

Якісний зошит відрізняється високою білизною і щільністю паперу, акуратним кріпленням, витриманою за кольором лініюванням. Слід зазначити, що щільність аркушів важлива настільки, що даний параметр включений до технічного регламенту з безпеки товарів для дітей.

Більш того, заборонено виготовляти зошити з газетного паперу, тому що він не підходить за своєю щільністю. Іноді виробники використовують вторсировину, але папір, виготовлений з такого матеріалу, може викликати алергічні реакції у деяких дітей. Тому краще не купувати такого роду продукти і вибрати більш якісні зошити.

Щільність паперу для шкільних зошитів

Раніше прийнято було вважати, що оптимальна товщина паперу для шкільних зошитів – 60-70 г/м2. Але, відповідно до сучасного підходу, найкраще користуватися зошитами щільність паперу якого до 80 г/м2. Така щільність зазвичай буває у паперу для офісної техніки. І дійсно, це зручно – на такому папері не буде видно тексту зі зворотного боку аркуша.

Категория: Канцелярия | Просмотров: 139 | Дата: 16.02.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]