Вторник, 12.11.2019, 07:29        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Що далі: книги про майбутнє

Кращі сучасні фантастичні книжки обов’язкові для прочитання тим, хто цікавиться нашим майбутнім. Адже ні для кого не новина, що часто автори фантасти висвітлюють пророчі ідеї щодо нових технологій або розвитку подій. І навіть попри те, що це художні твори, письменники часто спираються на найновіші дослідження та наукові або аналітичні дані.

Та і загалом людям потрібно вірити у майбутнє, світле чи не дуже, головне знати, що воно буде. І з цим допомагають книжки, які як машина часу можуть перенести вас на десятки, сотні або й тисячі років уперед.

«Сліпобачення» та «Ехопраксія»

Фантастичні книжки 2019 року отримали поповнення у вигляді українського перекладу нової книжки Пітера Воттса «Ехопраксія». Раніше була перекладена та видана перша книжка із циклу «Вогнепад» - «Сліпобачення».

Пітер Воттс — канадський письменник (за освітою морський біолог), який не боїться писати про свідомість та нікчемність існування самих людей. Його книжки — це виклик для читача не тільки через насиченість наукових фактів та технологій майбутнього, а і через відвертість про людську расу. Воттс не страждає описами та оспівуваннями людей, як найвищої ланки еволюції або найрозвиненіших істот у всесвіті, а каже, що люди примітивні істоти, існування яких — це суцільний самообман.

«Фелікс, Нет і Ніка»

Фантастичні книжки для підлітків польського автора Рафала Косіка «Фелікс, Нет і Ніка» - це серія книжок про трьох підлітків, комп’ютерного генія, розумника та винахідника і дівчинку-таємницю.

Вони разом – це команда непереможних дітлахів, які мають суперздібність втрапляти у різні неприємності. Їхні пригоди наповнені розкриттями державних таємниць, прибульців, привидів та штучними інтелектами.

«Гіперіон»

Кращі серії книжок фантастики збагачує цикл від Дена Сіммонса «Гіперіон». Автор визначає свої книжки, як космооперу. Цикл складається із чотирьох книжок: «Гіперіон», «Падіння Гіперіона», «Ендіміон» та «Схід Ендіміона».

Уявіть собі світ де вже немає Землі, натомість є незліченна кількість інших планет, а всесвіт на межі війни. Поміж цим є планета на якій існують такі собі Гробниці часу і вони починають прокидатися, а разом із ними древній бог, який карає всіх грішних і прийде по вас будь-куди. Шістьох осіб відправляють у свого роду прощу до Гробниць часу, щоб задобрити Ктиря, того хто пронизує на штир.

У книжках Дена Сіммонса тісно переплітаються віра в Бога, релігія, технології та різні міфології.

«Танець недоумка»

Книжки української фантастики цього року збагатив Іларіон Павлюк із своєю книжкою «Танець недоумка».

Хоча автор раніше не писав у цьому жанрі, його книжка отримала схвальні відгуки від аудиторії, як науково-фантастичний екшн. Книжка наповнена вибухових подій, космічних перельотів та загадок.

Автор чудовий оповідач та майстерно зав’язує сюжет у клубок, щоб читач зламав над ним голову витягуючи по ниточці, яка завжди обривається, але згодом все доходить до логічного завершення.

Категория: Культура, искусство | Просмотров: 30 | Дата: 10.11.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]