Вторник, 26.10.2021, 10:52        О проекте Контакты Пресс-релизы
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Чоловіча термобілизна

Чоловіча термобілизна – маст хев для сучасної людини

Термобілизна як основний шар одягу необхідний в будь-яку пору року для занять спортом (від простих піших прогулянок і бігу до скелелазіння і катання на лижах). Все залежить від матеріалів, з яких виготовлена чоловіча термобілизна, товщини тканини, багатошаровості і сезону, в якому ви її використовуєте.

Кращий спосіб захистити себе – це носити три окремі шари: основний шар, одягнений першим на тіло, середній шар і зовнішній шар. Кожен з них має унікальне призначення, і при правильному носінні всі шари працюють разом, щоб відвести піт від тіла, утримати тепло і не пропускати вітер і дощ. При цьому, термобілизна має бути першим шаром, незалежно від того, що ви робите і яким видом спорту займаєтеся.

Якщо ви використовуєте термобілизну як один з шарів одягу, важливий її рівномірний розподіл по тілу, щоб тканина могла вбирати вологу, тому посадка повинна бути відносно щільною. Виняток, коли ви носите чоловічу термобілизну без додаткових шарів в теплу погоду.

Термобілизна чоловіча: як вибрати матеріал

Є чотири основних матеріала, які використовуються для виготовлення чоловічої термобілизни:

  • Синтетика. Синтетична термобілизна чоловіча, яка зазвичай виготовляється з нейлону, поліестеру (поліефіру) або суміші поліестерів, ідеально підходить для щільного прилягання, а також приємна для шкіри. Чоловіча термобілизна з синтетики здатна виключно вбирати вологу, пропускаючи її через себе, та залишаючи тіло сухим.
  • Вовна. Традиційна вовна і досі використовується для виготовлення термобілизни, але більш класична тканина все частіше замінюється мериносової вовною, яка відрізняється виключно м'якими волокнами.
  • Мериносова вовна. Вона легка і м'яка для шкіри. Однак, на відміну від синтетичних матеріалів, вовна може тільки поглинати вологу. Базовий шар мериносової вовни здатний утримувати 30 відсотків своєї власного ваги при поглинанні води, перш ніж людина зможе відчути її на своїй шкірі. Навіть будучи просоченим потом, унікальна конструкція вовни дозволяє матеріалу залишатися повітропроникним, забезпечуючи прекрасне регулювання температури і стійкість до запахів.
  • Шовк. Шовк, зазвичай оброблений хімічними речовинами для поліпшення його поглинаючих властивостей, являє собою спеціальну тканину, призначену для використання при більш низьких температурах. Загальновідомо, що м'яка шовкова нитка створює неймовірно гладку текстуру, яка прекрасно відчувається на шкірі.
Категория: Мода | Просмотров: 182 | Дата: 13.08.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]