Среда, 14.11.2018, 07:33        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Чоловічі джинси 2017 року

модні джинсиУ 2017 році багато дизайнерів викинули зі своїх колекцій декоративні джинси і вважали за краще повернутися до класики. Якщо у вас в гардеробі залишилися штани класичного крою, то не поспішайте їх викидати, в цьому році вони знову в тренді. Модні чоловічі джинси, представлені на сайті https://bolf.ua/main-ukr.html, перестали бути надто зухвалими і «розфуфиреними».

У цьому сезоні в моду повернуться потертості на штанях, одвороти, отвори і вільні, а не завужені штанини. Що найголовніше, модні чоловічі джинси 2017 року повернуть собі класичний синій колір. Ще актуальним вважається так званий «ефект зістареного деніму», але тільки в не занадто.

Які чоловічі джинси зараз в моді

Класика повертається

Джинси в класичному виконанні, ті, які носили ще в минулому столітті – це нестаріючий тренд, який не вийде з моди ніколи. Такі штани дуже добре виглядатимуть зі стилем одягу кежуал і будуть надавати якоїсь брутальності чоловікові, що останнім часом дуже модно і привабливо (унісекс йде в минуле).

Вузька талія

Сказати, що моделі з звуженою талією повернулися в моду не можна, однак деякі дизайнери продемонстрували їх в своїх колекціях і повернули до актуальності. Такі моделі не претендують на звання «головних» в чоловічому гардеробі, але вони можуть там бути присутні.

Світлі джинси з потертостями

Ще одна тенденція повернулася до моди: світло-блакитні джинси знову хіт сезону, тому багато дизайнерів планети включили такі моделі в свої колекції. Обов'язково, щоб на них були потертості, але не варто захоплюватися, адже їх повинно бути в міру, щоб в очі вони різко не впадали. Якщо ви не знаєте, які чоловічі джинси зараз в моді, то можете вибрати саме такі моделі. Варто відзначити, що можна робити відвороти, вони відмінно підійдуть.

Вільний крій

У цьому сезоні багато дизайнерів, напевно, дуже сильно занепокоїлися чоловічим здоров'ям і включили в свої колекції джинси із заниженим кроковим швом, які на показах затьмарили навіть воскреслу класику. Незважаючи на те, що дизайнери показали багато різноманітних варіантів, які зовсім не схожі один на одного, такі джинси – це, напевно, самі модні чоловічі джинси 2017 року.

Джинси з принтами

У цьому сезоні джинси з принтом знову залишаються в моді. Однак, тепер є актуальними не великі зображення, а цікаві фрази або маленькі, нехитрі картинки. Як би там не було, багато дизайнерів вже перестали включати в свої колекції такі моделі і поклали всі свої сили на відновлення і перетворення класики, але залишилося багато і тих, хто пропрацював джинси з принтом.

Цього року світ моди дуже сильно здивував і чоловічі джинси 2017 роки тому підтвердження. Як показує тенденція, сьогодні в тренді нестаріюча і перетворена до нашого часу класика.

Категория: Мода | Просмотров: 858 | Дата: 09.08.2017 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]