Пятница, 22.01.2021, 08:03        О проекте Контакты Пресс-релизы
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Донецький державний університет управління в Маріуполі

Донецький державний університет управлінняДонецький державний університет управління – якісна освіта в Україні

Одним з передових вищих навчальних закладів східної України є Донецький державний університет управління (ДонДУУ), який зараз базується в Маріуполі. Тут міцно тримають напрямок сучасного розвитку студентської спільноти та інтеграції до потреб суспільства.

ДонДУУ пропонує навчання на різних формах (очній, скороченій, дистанційній, заочній та інших формах) у галузях менеджменту, права та надає знання, необхідні для діяльності в умовах сучасної економіки. Наразі тут навчаються більше 10000 студентів та слухачів. Професію можливо здобути за кошти державного бюджету або власні (за контрактом).

В 2014 році ДонДУУ був змушений переїхати до Маріуполя. Тут колектив університету продовжив щоденну працю з модернізації освіти та зміцнення власних механізмів навчання, а також активного розвитку співпраці з міжнародними організаціями.

ДонДУУ розширює матеріальну та освітню базу в Маріуполі

Кожного року Донецький державний університет управління приймає участь в різноманітних консорціумах, міжнародних програмах та проектах. Задля цього постійно йде напружена співпраця з навчальними закладами з Європи та Сполучених Штатів Америки, які надають змогу ВНЗ нарощувати свої освітні можливості. Міжнародні проекти ДонДУУ дають можливість начальному закладу йти в ногу з сучасністю.

Донецький державний університет управління в Маріуполі співпрацює з міжнародними організаціями за наступними напрямками:

  • підвищення кваліфікації та її визнання серед університетів України;
  • впровадження новітньої системи якості та забезпечення якості через співпрацю з бізнес-урядом;
  • створення спільного освітнього простору одночасно для громади та студентів;
  • розвиток програми мобільності в освіті (передбачують семестрове перебування серед італійських студентів та викладачів);
  • проекти суспільної освіти та обміну досвідом (від коворкінгу до розвитку співпраці) та багато інших.

Головною комплексною метою цієї співпраці є інтеграція української освіти в міжнародний простір, забезпечення постійного її розвитку та впровадження сучасних методів навчання та розбудова суспільства. Останнє стає можливим завдяки програмі по відродженню переміщених закладів освіти.

Як сучасний заклад вищої освіти ДонДУУ активно працює в напрямку поглиблення соціалізації. В якості матеріальної складової цих процесів керівництво ВНЗ займається відновленням одного зі своїх навчальних корпусів. Завдяки цьому з’являються оновлені конференц-зала, аудиторії, бібліотека та спортивні зали, які якнайкраще відбиваються на якості навчального процесу. Крім того, підготовка та випуск спеціалістів узгоджується з потребами місцевого та регіонального ринку праці.

В ДонДУУ вже відкрилися, а також планується до відкриття різноманітні організацій, зокрема центр по об'єднанню з громадою міста. Нарощення об’єму планується також в рамках співпраці з центром екологічної освіти та центром самоврядування студентської спільноти. Окрему увагу слід приділити університету третього віку, який призначений для продовження професіонального та соціального життя людей віком понад 55 років.

Категория: Образование | Просмотров: 136 | Дата: 27.12.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]