Пятница, 07.10.2022, 09:47        О проекте Контакты Пресс-релизы
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Гранти для українських студентів від Kasta.ua

конкурс студентських есе від Kasta.uaKasta.ua проводить конкурс студентських есе

Якщо ви студент та мрієте про визнання та грошову підтримку, маємо для вас чудову новину. Всеукраїнський онлайн-ресурс Kasta.ua надав можливість кожному студенту України проявити себе та виграти чималі гроші. Якщо ви ще не чули про гранти для українських студентів від kasta.ua, то саме зараз, під час карантину, є можливість відчути себе відомим автором. Цікаво? Читайте далі!

Портал Kasta.ua відомий кожному. Завдяки цьому ресурсу кожна українка може придбати одяг та аксесуари від відомих кутюр’є. Наразі портал пропонує студентам спробувати себе в якості авторів: невелике есе на задану тему може принести творцю славу та чималу суму грошей.

Як отримати грант від Kasta.ua

Щоб виграти грант від Kasta.ua, необхідно написати невеличкий текст на певну тему. Запропонована тема про карантин; цікавлять ваші міркування про те, як впливає сьогодення на вас, на ваших друзів, на країну. Форма твору – есе. До розгляду потрапляють твори на 4-5 аркушах формату А4.

Загальну інформацію про правила участі у конкурсі можна отримати на сайті kasta-students.com.ua. Якщо читати нудно або нема коли, то надаємо найважливішу інформацію в стислому вигляді.

Правила участі в конкурсі для українських студентів від Kasta.ua:

  • У конкурсі можуть прийняти участі всі студенті – незалежно від формі навчання та типу ВНЗ.
  • Можна написати есе і російською, і українською мовами – вибір залишається за автором.
  • Ваш твір будуть перевіряти не викладачі, а керівники порталу. Так що не треба дуже хвилюватися, але дотримуватися правил орфографії, пунктуації та стилістики – важливо.
  • Неналежним чином зареєстрований та оформлений твір розглядати не будуть.
  • Переможця будуть вибирати тільки працівники Kasta.ua.

Спільна праця

Як повідомляється на сайті, у конкурсі студенти приймають участь зі своїми кураторами. Така співпраця допоможе кожному здобувачу вищої освіти відшліфувати своє вміння логічно мислити, пропонувати свіжі рішення та відстоювати власну думку. Куратор допоможе викласти всі напрацювання студента академічною мовою, створити логічний текст з фактами та прикладами. Тому гранти для студентів від Kasta.ua будуть розділені між викладачем та студентом.

Один студент має один шанс на перемогу, та може вибрати тільки одного куратора. Куратором можна вибрати будь-якого викладача власного університету. При цьому необов’язково, щоб це був саме ваш викладач, або куратор вашої групи – важливо, щоб ця людина була штатним працівником ВНЗ. А один куратор може мати до 7 студентів, що беруть участь у конкурсі.

Участь ВНЗ

Керівники Kasta.ua переконані, що студенти України мають право заробляти грошову винагороду власним розумом. Тому вітаємо всіх, хто має ідеї та не боїться викласти їх на папері. А щоб про цю можливість дізналося якнайбільше студентів, ВНЗ має розповісти про конкурс студентських есе від Kasta.ua на своєму офіційному порталі. Так керівництво навчального закладу підтвердить готовність прийняти участь у конкурсі kasta-students.com.ua  та надати шанс на перемогу своїм студентам та викладачам.

Конкурс студентських есе від Kasta.ua – перший крок до пошуку талановитої молоді. Творці конкурсу мають надію, що цей проект підтримають і інші вітчизняні виробники та бізнесмени. Але наразі саме Kasta.ua стала ініціатором всеукраїнського проекту, що дає шанс кожному з нас.

Тому, друзі, вибираємо куратора та беремося до праці. Бажаємо успіху всім, але виграє найталановитіший. Може, це саме ти?

Категория: Образование | Просмотров: 462 | Дата: 11.05.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]