Понедельник, 02.08.2021, 11:18        О проекте Контакты Пресс-релизы
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Поради щодо вибору школи англійської мови за методикою викладання

Вибираючи курси англійської в Харкові, потрібно орієнтуватися на кілька критеріїв. Заняття будуть відрізнятися для дітей і дорослих, це обов'язково потрібно враховувати. У кожному віці є своя специфіка засвоєння матеріалу. Це обов'язково враховують педагоги при розробці занять. Важливий аспект - правильний вибір напрямку для подальшої роботи.

Перед вибором курсів англійської мови визначитеся, яка методика вивчення іноземної мови підходить більше.

Серед популярних:

  • метод Шехтера;
  • метод Пімслера;
  • система Драгункина;
  • підхід Петрова;
  • комунікативний підхід і деякі інші.

Метод Шехтера

Курси англ. в Харкові, які пропонують заняття по методу Шехтера припускають емоційно-смисловий підхід. При ньому мова - не набір певних слів, знань, а природний навик. На відміну від традиційного підходу, студентам стимулюють розвиток мови і її активне впровадження. Граматичні помилки коригуються виключно в ситуації, якщо йде спотворення сенсу пропозиції. Осільки людина не боїться зробити помилку, поступово відбувається зняття мовного бар'єру.

Коли людина успішно опановує говорінням, починаються етапи корекції. Педагоги розповідають правила. Інформація освоюється легко, оскільки будь-яка нова інформація підтверджується прикладами з життя.

Метод Пімслера

Курси англійської в Харкові за методом Пімслера призводять до швидкого освоєння нової інформації. Автор методики розробив серію уроків по 30 хвилин кожен, де акцент зроблений на сприйнятті інформації, на її відтворення. На кожному уроці потрібно послідовно виконувати певні завдання, проговорюються дикторами.Виконувати такі уроки можна в будь-якому місці. Відбувається самостійна відпрацювання інтонації, вимови.

Вивчаючи англійську в Харкові по такій техніці, ви отримаєте досить великий словниковий запас, щоб впевнено сприймати на слух іноземну мову. Є кілька рівнів, але основний серед них - перший.

Система Драгункина

Навколо цього методу не вщухають суперечки. До його плюсів можна віднести:

  • легку форму пояснення складної граматики;
  • чітку систематизацію матеріалу ;
  • яскраві приклади з відомих фільмів та пісень;
  • наявність гумористичної складової.

Такі курси англійської мови в Харкові припускають орієнтацію на заняттях на рідну мову. На них вивчення нових слів відбувається в затранскрібірованной формі українською або російською мовою.

Олександром Миколайовичем була повністю перероблена граматика, але зроблено це так, щоб будь-яка людина міг за кілька уроків з легкістю освоїти потрібний час. Ті, що навчаються просто справляються з артикля.

Підхід Петрова

Вибираючи розмовна англійська Харкові за методом Петрова, ви можете освоїти нові теми в короткий термін. Навчальна програма побудована так, щоб за 16 уроків можна було подолати мовний бар'єр. Основа - штучне занурення в мовне середовище. З самого першого уроку всі учасники починають висловлюватися англійською. Перед цим педагог дає мінімум слів по темі і потрібний лексичний мінімум. Суть багатьох завдань полягає в багаторазовому повторенні пройденого матеріалу.

Комунікативний підхід

Курси по розмовному англійської для дорослих і дітей часто проводяться із застосуванням комунікативної методики.Її завдання - позбавити учня від мовного бар'єру. Близько 70% занять відбувається в відточуванні розмовного майстерності. Учень починає говорити найпростішими конструкціями з першого заняття. Ті, хто вивчає англійську з нуля, можуть відразу ж опанувати кількома десятками фраз.

Курси розмовної англійської припускають проходження трьох основних стадій навчання: залучення, вивчення і застосування. Спочатку відбувається ініціація захоплюючій дискусії, після на занятті зачіпають граматику із застосуванням нових слів і виразів. Залишається закріпити матеріал при виконанні різних вправ.

Вибір методики

Розмовні курси англійської Харкова як My English World припускають використання лише перевірених технік. Багато з них доступні для самостійного навчання. Експерти нагадують: оптимальний варіант полягає у відвідуванні занять, де відпрацювання комунікативних навичок відбувається під керівництвом педагога. На курси розмовної англійської варто записатися, щоб мати можливість відпрацювати навички в спілкуванні з іншими студентами.

Вивчіть тонкощі кожного підходу, постарайтеся отримати максимум інформації про заняття, їх особливості. Окремі техніки припускають тривалі за часом заняття. Уточніть, чи підійдуть вони для вас.

Курси розмовної англійської варто вибирати з проходженням у тих педагогів, які пройшли спеціальне навчання, опанували всі тонкощі викладання предмета з урахуванням обраного напрямку роботи. Обов'язково поспілкуйтеся з учителем напередодні, відвідайте пробний урок. Останній допоможе вам зрозуміти, наскільки методика вам підходить.

Категория: Образование | Просмотров: 82 | Дата: 17.06.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]