Понедельник, 17.01.2022, 21:24        О проекте Контакты Пресс-релизы
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Цікаві місця України, які варто відвідати

Чи є місця, які варто відвідати в Україні?

Багато українців під час планування своєї відпустки або уїк-енду думають про те, куди ж їм вирушити на відпочинок за кордон. Але мало хто замислюється, що є цікаві місця України, які варто відвідати, які сподобаються не тільки не звиклим до наших реалій іноземцям, але й усім, хто живе поряд і просто не здогадується про красу чи незвичайність того чи іншого місця.

Ми склали свій топ місць України, які варто відвідати кожній людині, особливо українцям.

Цікаві місця України, які варто відвідати

Парк «Софіївка» в Умані

Парк «Софіївка» в Умані – це не просто найбільший дендропарк в Україні, а й у всій Європі. Парк був збудований графом Потоцьким для своєї коханої Софії і він вражає своєю красою та романтичністю. Тут ви зможете побачити безліч фонтанів, водоспадів, підземних річок, незвичайні природні ландшафти і рослини, що запам'ятовуються на все життя.

Крім того, на території парку «Софіївка» багато цікавих локацій та архітектурних будівель, а саме альтанок, містків і, звичайно ж, знаменитих скульптур.

Чорнобиль

Вже багато років це місце приваблює туристів, і якщо ви ще не встигли там побувати, то вам безперечно варто це зробити. Екскурсія в Чорнобиль багатьом здається екстремальною, але, якщо ви оберете професійну екскурсію, то можете навіть не сумніватися у власній безпеці. З вами проведуть інструктаж, доставлять вас на потрібні локації та влаштують незабутню екскурсію місцями, де в 1986 році сталася одна з найзнаменитіших і найжахливіших світових катастроф.

Можете не сумніватися, що екскурсія в Чорнобиль ви запам'ятаєте надовго і, напевно, переосмислите багато чого у своєму житті. Саме про такі цікаві місця України, які варто відвідати, розповідає youtube - канал про подорожі Сподін Ігор.

Тунель кохання

Для тих, хто хоче поринути в атмосферу романтики і вирушити кудись разом зі своєю другою половинкою, краще місця, ніж тунель кохання точно не знайти. Про це місце мало хто чув, адже воно знаходиться в селищі Клевань на Рівненщині, але з кожним роком локація стає дедалі популярнішою.

Унікальність цього місця в тому, що по суті його створила природа, але вже люди дали йому таку романтичну назву через його красу та незабутню атмосферу.

Заповідник «Асканія Нова»

Заповідник «Асканія Нова» – це величезна територія, на якій розташована велика кількість унікальних рослин, багато з яких занесені до «Червоної книги». Крім цього, в цьому парку є зоопарк, в якому ви зможете побачити оленів, зебр, верблюдів, антилоп, а також різних птахів, таких як павичі, страуси, фазани і таке інше.

У цьому цікавому місці України, яке варто відвідати, ви відчуєте повне єднання з природою і зрозумієте, як важливо іноді піти від міської метушні і потрапляти в такі унікальні місця. Сюди можна приїхати всією сім'єю, адже тут буде цікаво не лише дорослим, а й дітям.

Одеські катакомби

Складно знайти більш незвичайне та цікаве місце, ніж Одеські катакомби, особливо, якщо ви любитель екстриму та цікавитесь історією. Вирушати сюди варто з гідом, адже загальна довжина Одеських катакомб близько 2,5 тисяч кілометрів і самостійно розібратися в них досить складно. Тут цікаво подивитися і на природні і на рукотворні об'єкти, а ще гід зможе вам розповісти, хто і як у різні часи використовував ці катакомби, що теж саме по собі дуже цікаво.

Безумовно, є й інші цікаві місця України, які варто відвідати, тому знаходьте більше часу для подорожей та розкривайте для себе нашу країну з нових боків!

Категория: Отдых и туризм | Просмотров: 168 | Дата: 31.12.2021 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]