Воскресенье, 19.05.2019, 21:24        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Де бюджетно відпочити на морі влітку 2019 року

де бюджетно відпочити на моріДе бюджетно відпочити влітку 2019 року

Літо вже майже на носі, і більшість українців в даний момент починають планувати свій відпочивають на всіляких курортах, як нашої країни, так і закордонних, або ж уже запланували відпочинок і мають на руках заповітні путівки. Однак, як показує практика, є чимало українців, які до останнього не можуть визначитися де бюджетно відпочити на море влітку 2019 року. Адже, якщо з горами все просто – це переважно Карпати, то з недорогим пляжним відпочинком визначитися куди складніше.

Якщо говорити про пляжний відпочинок, то можна відправитися як на морські курорти, розташовані в нашій країні, так і за кордоном. При цьому курорти за кордоном – це не завжди дорого, а часом і зовсім може виявитися навіть дешевше, ніж в Україні. Тому давайте розбиратися.

Де можна відпочити влітку недорого на морі в Україні

Традиційно в Україні можна відпочити на узбережжях Чорного та Азовського морів, де розташовані численні курортні міста і селища з різним рівнем комфорту і розвиненості інфраструктури.

Так, на Азовському узбережжі традиційно найбільш популярні Бердянськ і Кирилівка, розташовані в Запорізькій області. Також досить відвідувані і користуються популярністю серед прихильників спокійного сімейного відпочинку Генічеськ у Херсонській області та Урзуф у Донецькій.

На Чорноморському узбережжі безперечним лідером за кількістю приїжджаючих туристів є Одеса, в якій можна знайти як дешевий відпочинок, так і лакшері. Якщо ви шукаєте, де бюджетно відпочити на море влітку 2019 року, то на Чорному морі можна вибрати Коблево, Затоку, Залізний порт або Скадовськ. Якщо плануєте відпочинок в Затоці, то заздалегідь забронювати житло можна, наприклад, на сайті http://bo-gloriya.com/.

Де влітку відпочити на морі за кордоном

Якщо говорити про закордонні курорти, де можна відпочити влітку недорого на морі, то це традиційні Туреччина та Єгипет. Численні курорти Туреччини і Єгипту вже більше десятиліття пропонують доступний відпочинок за системою «все включено», вартість якого часом виявляється навіть нижче, ніж в нашій рідній Одесі.

У той же час недорого відпочити влітку на морі за кордоном можна ще і на узбережжі Чорного моря в Болгарії або Грузії, а також на Адріатичному узбережжі в Чорногорії. У зазначених країнах, хоч і не скрізь, але також присутня система «все включено», яка досить сильно приваблює наших співвітчизників.

Категория: Отдых и туризм | Просмотров: 49 | Дата: 11.05.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]