Суббота, 08.08.2020, 12:34        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Острів Балі: пам’ятки та визначні місця

що подивитись на БаліОстрів Балі – «перлина» Індонезії

Острів Балі приваблює туристів з усього світу своєю красою, адже тутешня природа настільки різноманітна: прекрасні пляжі, міфічні храми, насичена флора і фауна та багато інших мальовничих місць.

Місця для екскурсій на Балі можна розділити за спрямованістю на дві основні групи пам’яток:

  1. Святині – представлені безліччю храмів, гір.
  2. Природні об'єкти – це парки, озера, водоспади.

За один візит на острів не оглянути і половини його красот, тому заздалегідь варто виділити найкращі пам'ятки Балі, які обов'язково потрібно відвідати в першу чергу.

Однак, перш ніж перейти до знайомства з основними пам'ятками Балі, пропонуємо розглянути один з важливих моментів, які необхідно врахувати перед поїздкою за кордон. Йдеться про обмін валют в Луцьку. Не секрет, що курс обміну валют в Луцьку в різних фінансових організаціях може значно відрізнятися. Щоб знайти більш вигідний, ніж курс валют на чорному ринку, зверніться в пункт обміну валют в Луцьку. Обмінник валют є більш безпечним варіантом, ніж обмін валют на чорному ринку.

Релігійні пам'ятки острова Балі

Гора Агунг

Саме гора Агунг є найбільш священною, тут мешкають Боги. Підйом по стежці займе близько 6 годин.

Храм Улун Дану на озері Братан

Згідно з легендою, людина, що занурилася у воду озера Братан, назавжди знайде міцне здоров'я і довгі роки життя.

Храм Лемпуян

Храм Лемпуян – дивовижне місце, куди обов'язково варто відправитися з екскурсією на Балі, розташоване на пагорбі Сліз. Він вважається одним із головних священних храмів острова. У сонячний день тут відкривається вид на підніжжя вулкана Агунг.

Храм Пура Танах Лот

Це улюблене місце туристів і не дарма. Потрапити в храм можна тільки під час відливу, так як дорога до нього пролягає через воду.

Природні пам’ятки острова Балі

Крім релігійних місць, є ще, що подивитися на Балі і отримати незабутні враження. Вибравши гіда, отримана під час екскурсій інформація, стане більш доступною і зрозумілою.

Парк птахів

Тут зібрано понад 1000 видів птахів, а також крокодили, змії, ігуани. При цьому птиці, гуляючи по вуличках парку, не бояться туристів.

Сафарі і морський парк

Безліч тварин можна побачити, замовивши екскурсію на спеціальному автобусі. При цьому особливої пам'яткою острова Балі в Малайському архіпелазі жителі вважають справжнього дракона Комодо.

Ботанічний сад

У ботанічному саду, який розташований в центральній частині острова Балі, знаходиться безліч рідкісних видів рослин і дерев. На території також є оранжереї, бібліотека, розплідники і парк пригод.

Список головних визначних пам'яток острова Балі можна перераховувати ще дуже довго. Це безліч храмів, печер, парків, водоспадів і пляжів, які подарують дивовижний відпочинок.

Категория: Отдых и туризм | Просмотров: 119 | Дата: 29.05.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]