Среда, 08.07.2020, 02:38        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Що подивитись в Болгарії

пам'ятки БолгаріїЧим відома Болгарія

У Болгарію їдуть не тільки засмагати на пляжах. Модна тенденція – поправити здоров'я на бальнеологічних курортах. Але зараз мова про те, що подивитись в Болгарії.

Болгарія – країна недостатньо розрекламована, тому давайте виправимо цю несправедливість. Нижче представлений короткий список того, що можна подивитися в Болгарії людині, яка вперше відвідує цю країну.

Однак, перш ніж перейти до знайомства з основними пам'ятками Болгарії, пропонуємо розглянути один з важливих моментів, які необхідно врахувати перед поїздкою в цю країну. Йдеться про обмін валют в Полтаві.

Не секрет, що курс обміну валют в Полтаві в різних фінансових організаціях може значно відрізнятися. Щоб знайти найбільш вигідний курс валют в Полтаві, рекомендуємо звернутися в обмінку Полтави. Обмінник валют Оbmenka не тільки запропонує найбільш вигідні курси в Полтаві, але ще і дозволить забронювати його на одну годину. Пам'ятайте й про те, що, незважаючи на те, що курс валют на чорному ринку зазвичай більш вигідний, але обмін валют на чорному ринку більш ризикований. Тому відразу краще скористатися послугами Оbmenka.

Що подивитись в Болгарії

Рильські озера

Сім льодовикових озер, як портали в інший вимір, дарують можливість зануритися в інший світ, чистий і казковий. Зазвичай добираються до Рильських озер на підйомнику, але є можливість і побродити пішки або поїздити верхи.

Балчик: палац і ботанічний сад

Резиденція королеви Марії Единбурзької «Тихе гніздо» включає в себе 10 вілл і каплицю. Ботанічний сад спроектований в наслідування критському лабіринту.

Долина троянд

Долина троянд – головна визначна пам'ятка Болгарії, яка розташована в долині р. Тунжа, недалеко від Пловдива. Її гордість заслужена протягом 300 років поколіннями трудівників.

Фортеця Белоградчик (фортеця Калето)

Фортеця Белоградчик заснована римлянами, як цитадель, керуюча дорогою. В околицях знаходяться «фігури вивітрювання» – скелі цікавих форм, які поступово руйнуються під впливом вітру, води і різниці температур.

Софія: Ротонда Святого Георгія

Церква має незвичайну історію. Деякий час Ротонда Святого Георгія була мечеттю, а в 19 столітті знову стала християнським храмом. Діє вона і на даний час.

Це далеко не повний список того, що можна подивитися в Болгарії. Той, хто відвідає цю дивовижну країну, знайде для себе куточки, які змушують «співати серце».

Категория: Отдых и туризм | Просмотров: 50 | Дата: 29.05.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]