Суббота, 19.09.2020, 08:14        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Що подивитись в Італії

пам'ятми ІталіїІталія – «перлина» на узбережжі Середземного моря

Італія – це країна, територія якої омивається Середземним морем, а вигідне розташування на півдні Європи гарантує величезну кількість сонячних днів. Що більшість з нас знають про цю країну? Напевно, з уроків шкільної географії ми пам'ятаємо, що територія Італії має форму «чобота», на її території розташований Ватикан і вона вважається батьківщиною улюбленої усіма нами піци.

Однак тільки ті, хто хоча б один раз побував в цій країні і на власні очі побачив найкрасивіші пам'ятки Італії, можуть справді оцінити всі принади даного місця. Для тих, хто ще не встиг побувати в цій прекрасній країні на узбережжі Середземного моря, ми розповімо, що подивитись в Італії варто в першу чергу.

Однак, перш ніж перейти до знайомства з основними пам'ятками Італії, пропонуємо розглянути один з важливих моментів, який необхідно врахувати перед поїздкою за кордон. Йдеться про обмін обмін валюти в Житомирі.

Не секрет, що курс валют в Житомирі в різних фінансових організаціях може значно різнитися. Щоб знайти найбільш вигідний курс валют на сьогодні, рекомендуємо звернутися в обмінку Житомира. Пункт обміну валют гарантує повну конфіденційність і безпеку, а також надає охорону для супроводу великих сум грошей. Обмінка також дозволяє забронювати поточний курс обміну на одну годину, що досить зручно.

Що подивитись в Італії туристу

Колізей в Римі

Римський Колізей, напевно, головна визначна пам'ятка Італії, без відвідування якої не обходиться практично жоден туристичний тур. Колізей – це арена, на якій в давнину билися гладіатори. Незважаючи на те, що подібні споруди існують і в інших містах світу, римський Колізей найпопулярніший.

Ватикан

Ватикан – окрема країна, розташована на території Риму, яка є резиденцією Папи Римського. Завдяки цьому Ватикан славиться своїми храмами, неповторною архітектурою і творами мистецтва, які тут представлені. Тут також розташований і всесвітньо відомий Собор Святого Петра.

Гранд Канал у Венеції

Гранд Канал пронизує історичний центр Венеції і має довжину близько 3,5 кілометрів. Романтична прогулянка на річковому трамвайчику або ж на гондолі у Венеції стане відмінним варіантом для романтичної прогулянки або ж пізнавальної екскурсії.

Пізанська вежа

Пізанська вежа, розташована в однойменному місті Піза, – це одна з головних визначних пам'яток Італії, яка відома практично в усьому світі, завдяки тому, що здається, що вона ось-ось впаде. Варто відзначити, що це не задумка древніх архітекторів, а їх прорахунок, який і зробив Пізанську вежу такою популярною.

Категория: Отдых и туризм | Просмотров: 98 | Дата: 29.05.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]