Воскресенье, 07.08.2022, 20:00        О проекте Контакты Пресс-релизы
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Відпочинок в Будві може бути різноманітним

Що подивитися в БудвіОсобливості відпочинку в Будві

Якщо вас втомила туристична Європа з її чепурними видами і вже неабияк набридлими пам'ятками, а спекотні країни здаються вам відпочинком для ледачих, дозвольте порекомендувати вам дещо зовсім інше. Це Чорногорія – країна Балканського півострова, і її серце – приморський курорт Будва.

Якщо ви вибрали відпочинок в Будві, готуйтеся дивуватися. Це місто здатне відгукнутися на будь-яке побажання: якщо ви полюбляєте бурхливе нічне життя або віддаєте перевагу лежанню на пляжі, їдете за культурним обміном або впевнені, що кращий відпочинок – це активний відпочинок, Будва задовільнить всі запити. Для тих же, кому місто здасться малим, існують екскурсії з Будви по Чорногорії.

Тут не буде проблем з харчуванням – вся їжа досить дешева і відрізняється екологічною чистотою. Це обумовлено тим, що в Чорногорії майже не розвинена промисловість. Охайні пляжі розташовуються на березі теплого моря.

Однак, перш ніж перейти до знайомства з основними пам'ятками Будви, пропонуємо розглянути важливий момент, який необхідно враховувати перед поїздкою за кордон. Йдеться про обмін валют в Івано-Франківську.

Не секрет, що курс валют в Івано-Франківську може значно відрізнятися в різних фінансових організаціях. Щоб знайти найвигідніший курс валют на сьогодні в Івано-Франківську, краще відразу звернутися в обмінку Івано-Франківська. Обмінник https://obmin24.if.ua/ не тільки пропонує більш вигідний курс, але ще і дозволить забронювати його на 1 годину. Курс валют на чорному ринку Івано-Франківська може бути більш привабливим, але легальний обмін валют в Івано-Франківську є більш безпечним і надійним.

Що подивитися в Будві

Не розчарує Будва і тих, хто звик починати відпочинок з огляду визначних пам'яток. Звідси їздять регулярні екскурсії по визначних пам'яткок Чорногорії в супроводі гідів, що є приємною новиною для більшості туристів.

Стародавні церкви

Сама ж Будва, пам'ятки якої в основному концентруються в районі, що називається Старим містом, прекрасно оглядається зі стін цитаделі. У Старому місті можна познайомитися зі зразками візантійської архітектури, наприклад Церквою Святої Трійці або Церквою Святої Марії, побудованої в 840 році.

Фортеця Святої Марії

Однак, пам'ятки Будви не обмежуються церквами. Цитадель, з якої як на долоні видно місто, – це центр Старого міста, середньовічна фортеця Святої Марії, зведена ще в дев'ятому столітті для охорони від ворожих набігів. Зараз же тут проходять регулярні театральні вистави та лицарські турніри.

Категория: Отдых и туризм | Просмотров: 306 | Дата: 29.05.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]