Понедельник, 17.06.2019, 14:10        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Що таке біокамин

біокаміниЩо таке біокамин і як він працює

Біокамин – це сучасний, оригінальний і досить безпечний спосіб додати в свою оселю ще трошки тепла, зігрів тим самим усіх мешканців живим теплом справжнього сімейного вогнища. Оригінальний елемент інтер'єру, стильна прикраса, можливість обзавестися справжнім каміном навіть в самій маленькій квартирі, живий, приручений вогонь в вашому домі – ось що говорять про біокаміни їх власники.

Біокамін, знайти який можна на сайті компанії Gloss Fire glossfire.com, має вельми нескладний пристрій, простота якого дозволяє випускати каміни практично всіх можливих форм, розмірів і конфігурацій.

Головним елементом біокаміна є паливний блок. Найпростіша його конструкція включає горілку з металу або штучного каменю, в яку наливається спеціальне паливо. Потім воно підпалюється, і ваш біокамін уже працює. Навколо горілки може бути простір декоративного оформлення. Там можуть знаходитися штучні камені, вугілля, імітація дров або пісок, кольорові камінці та інші негорючі матеріали. Їх призначення – суто декоративне. Вони створюють настрій і формують естетику каміна.

Рама біокаміна також виконана з негорючих матеріалів. Це може бути вогнетривке скло чи кераміка, метал, штучний камінь з різними імітаціями і так далі. Саме рама або облицювання каміна створюють той самий неповторний образ, за який так цінується цей предмет інтер'єру.

Своїм винаходом і існуванням біокаміни зобов'язані, в першу чергу, біологічному паливу, яке називається біоетанол. Саме його існування і забезпечило можливість тримати живий вогонь в міських багатоповерхівках. Біоетанол отримують з природної сировини, тому це паливо не димить, не виділяє кіптяви, сажі, гару, не залишає після себе золи. При цьому його тепловий коефіцієнт вище, ніж у дров. Однак, матеріали, з яких робляться сучасні біокаміни, не сприяють накопиченню тепла в приладі, тому серйозно підняти температуру в приміщенні не вдасться. Саме з цієї причини він є універсальною інтер'єрною прикрасою, яке прикрасить не тільки сирий осінній вечір, а й літню ніч.

Сучасні варіанти біокамінів вражають уяву не тільки футуристичним формами, а й досконалістю конструкції. Їх горілки влаштовані таким чином, що загоряється вже не саме паливо, а його пари. Біоетанол знаходиться в ізольованій капсулі і не контактує з відкритим вогнем. Ці дива інженерної думки не тільки володіють можливістю регулювання величини і потужності полум'я, а й цілою системою датчиків, які аналізують обстановку. Вони вимкнуть камін, як тільки буде зафіксовано критичне відхилення від норми. Керувати таким оригінальним пристроєм можна дистанційно, з телефону, планшета або ноутбука.

Особливості та переваги біокаміна

Біокамін має чимало переваг, основними з яких є:

  • Простота експлуатації. Для того, щоб пристрій запрацював, достатньо його лише заправити та підпалити.
  • Швидкість монтажу. Біокамін легко збирається вручну, не вимагає ніяких додаткових дозволів, підключень і прокладки додаткових комунікацій.
  • З інтер'єрної точки зору біокамин – це чудовий динамічний елемент декору інтер’єру, який здатний внести абсолютно неповторну родзинку в будь-який дизайнерський простір.
  • Біокамін відрізняється рідкісною універсальністю. Його можна підібрати для абсолютно будь-якого стилю інтер'єру і розміру приміщення. Різноманітність форм і кольорів виконання цього предмета декору просто не піддається опису.
  • Досконалість технології. Біокаміни продовжують еволюціонувати, і тепер на ринку з'явилися «розумні біокаміни», які, крім електронного керування, відрізняються ще і підвищеним рівнем безпеки.
  • Біокамин приносить в будинок чарівність і силу живого, справжнього вогню. Це благотворно не тільки для інтер'єру, але і для кожної людини. Повернення додому, привітне полум'я каміна, затишок і тепло, які йдуть від нього – все це формує позитивний настрій, і позитивно впливає на психологічний стан і загальне самопочуття.
Категория: Климат | Просмотров: 61 | Дата: 17.05.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]