Вторник, 20.11.2018, 09:29        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Ігри з дитиною до 10 років. У що пограти?

Діти шести і семи років знаходяться в активній стадії підготовки до школи. Це не тільки формальний, але і психологічний перехід на новий рівень в їх житті. Однак вони все ще залишаються дітьми, тому найефективніший спосіб навчання для них – гра.

Мова йде не про ті ігри, які люблять практично всі сучасні діти цієї вікової категорії – просунуті користувачі планшетів і мобільних пристроїв. які, власне, і є них головним джерелом розваг. Так склалося, що головним джерелом розваги більшості дітей є віртуальні ігри. Та, погодьтеся, що це, в першу чергу, комфортно для батьків – дитина тихо сидить, не розкидає іграшки і не бешкетує. Але ж в корені невірно, коли віртуальний світ якийсь іграшки замінює дитині реальну дійсність. Щоб цього не сталося, грайте з дітьми в звичайні розвиваючі ігри, список яких буде запропоновано вам у цій статті.

Ігри в дорозі

Як правило, коли ми їдемо кудись з дітьми, стикаємося з багатьма перешкодами, які заважають повноцінній грі. Однак грати з маленькими дітками в дорозі потрібно обов'язково, тому що момент очікування малюки переносять складно, з-за чого часто відбуваються сварки.

Досить заглянути в будь-який кіоск з пресою, і там ви знайдете безліч тематичних журналів для дітей з докладним описом різних розвиваючих ігор. За вагою журнали легкі, так що труднощів з їх перевезенням не виникне. Не забудьте взяти із собою кольорові олівці, так як розмальовки теж дуже добре відволікають дітей від стомлюючої дороги.

Якщо ж ви не купили журнали, то можете пограти з дітьми в самі елементарні ігри. Самою популярною і простий є гра «Слова». Спочатку дитина обирає тематику, а потім називає будь-яке слово, яке їй відповідає. Після цього ви промовляєте слово на цю ж тему, але тільки воно повинно починатися з тієї букви, яка була в кінці попереднього слова. «Слова» допомагають розширити лексикон дитини і сприяють більш тісного спілкування між батьками і дітьми.

Поки їдете в транспорті, спробуйте скласти з дитиною казку. Від вас потрібні всього лише назва і головні герої. Потім дитина придумує початок казки, яке полягає в парі пропозицій, ви продовжуєте, і так по ланцюжку. Така розвага допомагає батькам краще пізнати дитину і зрозуміти логіку його мислення.

Ігри на природі

Вулиця – не найкраще місце, де ви можете пограти зі своєю дитиною практично всі. Дуже весело гратися з дітками в «радянські ігри», найяскравішими представниками яких можна назвати хованки, котел, вибивали і так далі. Добре, коли у вас є можливість пограти з групою дітей, розподілити їх по командам і затіяти, наприклад, «Веселі старти». Гра такого типу розвиває в дитині вміння працювати в команді, що обов'язково стане в нагоді йому в майбутньому.

Якщо ж ви хочете показати своєму чаду принадність якого-небудь виду спорту, наприклад, футболу чи баскетболу, то вулиця стане для цього найкращим місцем.

Ігри вдома

Багато мам і тата помилково вважають, що ігри будинки можуть бути виключно сидячим. Це не так. Звичайно, дитині можна дозволити посидіти за комп'ютерними іграми деякий час, але не довго, щоб це не стало звичкою. Ось тут представлений широкий вибір логічних ігор, які не просто допоможуть відпочити вашій дитині, але й розвинуть розумові здібності.

Є багато розвиваючих і веселих ігор, які досить рухливі і сподобаються вашій дитині. Навіть якщо ваша квартира не дуже простора, ви можете запропонувати зіграти дітям в Твістер. Напевно ви чули про цю гру. Вона доступна за ціною і дуже популярна. Ви можете виступити в ній в якості ведучого.

Неодмінно спробуйте «Плутанину». Правила прості: ведучий відвертається, в той час, як всі інші учасники беруться за руки і починають заплутувати їх. Руки під час цього процесу не можна розмикати. Коли учасники остаточно заплутаються, вони просять ведучого розвернутися і йому потрібно буде розплутати цей «клубок», знову-таки не відпускаючи руки діточок.

Ще одна захоплююча і весела гра «Так і ні». На спину кожного учасника потрібно повісити табличку, на якій написано слово з попередньо заданої тематики. Після того як у всіх на табличках будуть написані слова, учасники повинні вгадати, що написано на їх табличці. Можна задавати навідні питання іншим учасникам, на які вони можуть відповісти вам або «так», або «ні».

Ну і остання гра, яку люблять навіть дорослі – «Крокодил». Дітям семи років теж буде цікаво пограти в неї. Для того щоб вийшло зіграти, потрібно як мінімум двоє учасників. Один з них загадує будь-яке слово, а інший показує його членам своєї команди без слів. Чия команда вгадає більше слів, та і виграла.

Категория: ПК, софт, игры | Просмотров: 1521 | Дата: 04.12.2016 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]