Воскресенье, 25.08.2019, 09:42        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Як і де вигідно продати брухт золота

Як вигідно продати золотий брухт Що таке золотий брухт

Брухт золота – це вироби з цього дорогоцінного металу, які здаються в скупку і часто реалізується за дуже низькими цінами. По суті, це ювелірні вироби, якими вже не користуються і далі вони відправляються на переробку. У це поняття не входять зливки і монети, хіба що вироби будуть мати серйозні дефекти, які не підлягають реставрації. При цьому не враховується художня цінність окремої монети або зливка, а тільки його проба і загальна вага.

Старі прикраси можуть перебувати в будь-якому вигляді. Їх необов'язково приводити в порядок та чистити, але краще знати якої вони проби. Але навіть якщо і цього немає, на місці прийому обов'язково перевірять і врахують це при розрахунку вартості. Якщо в якості вторинної сировини виступають монети та у вас є на них сертифікат, реалізуйте їх не як лом, а як нумізматичну цінність, наприклад, через аукціон.

При цьому золотий брухт зберігати вдома невигідно. Краще його продати в відповідні пункти прийому, навіть незважаючи на низьку вартість. Зате з сировини можна замовити і виготовити нову прикрасу. Тому потрібно обов'язково знати, скільки коштує грам золота та відповідно помножити це на вагу брухту.

Де вигідно продати брухт золота

Ніхто не здивується, якщо дізнається, що вартість золотого брухту набагато менше, ніж злитка або монети такої ж проби. Ціна на брухт нижче, тому що враховуються додаткові витрати для очищення такого золота, переплавлення, тільки потім його можна буде продати повторно. Потрібно багато вторинної сировини, щоб сума, яку видає пункт прийому, була значною. Але не забувайте, що перед продажем або купівлею брухту потрібно поцікавитися цінами в місті. Так само як курс валюти, курс вторинної сировини відрізняється в різних місцях.

Продати золотий брухт можна в наступних місцях:

  • Ломбард. Це найпростіший спосіб, оскільки їх можна знайти в кожному місті. Але здача брухту в ломбард має кілька недоліків. Проблема в тому, що ці заклади дуже занижують ціну на дорогоцінні вироби, адже вони функціонують за рахунок різниці в купівлі-продажу, тому не чекайте, що ваше прикраса буде оцінена гідно. Зате в ломбарді ви можете, як продати прикрасу, так і тимчасово здати її і отримати позику – кредит. У різних ломбардах різні ціни, тому перед тим, як здійснювати операцію, обійдіть кілька таких місць.
  • Спеціальні компанії. Сьогодні існують компанії, які професійно займаються купівлею золотого брухту, наприклад, однією з них є www.l-delta.com.ua/lom-zoloto/. Зазвичай такі компанії купують брухт золота значно вигідніше, ніж ломбарди.
  • Дошки оголошень. Якщо у вас всього пару прикрас, ви можете самостійно продати їх не як лом, а як нормальні вироби приватним особам. Це робиться за допомогою оголошень або через знайомих. Вартість прикраси буде вище в порівнянні з ломбардами або іншими місцями скупки брухту золота, але не факт, що ви самостійно зможете реалізувати товар.
  • Перекупникам, які скуповують золото. При цьому у перекупників ціна буде також суб'єктивної і штучно заниженою.
  • Ювелірна майстерня. Тут теж можуть прийняти вторинну сировину у вигляді золотих прикрас, і виплатити за них гроші. Або ж золотий брухт можна переплавити і виготовити нову прикрасу. Але про таку послугу потрібно домовлятися заздалегідь.
Категория: Полезные советы | Просмотров: 41 | Дата: 12.08.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]