Як правильно вибрати штучну ялинку

Як вибрати штучну ялинкуЧому важливо знати, як вибрати штучну ялинку

Всі люблять свята, а найбільше Новий Рік, адже саме в цей час все навколо стає таким барвистим, веселим, різнобарвним і таємничим. Навколишні дарують один одному усмішки, подарунки, всі сповнені радості і тепла. Особливо яскравими враження бувають в дитинстві, коли все вперше, все в новинку, і передчуття чарівності переповнює душу. Новий рік з особливим трепетом чекають не тільки діти, а й дорослі.

Звичайно, Новий рік – це шурхіт фольги на упаковках з подарунками, інтрига і загадка, яскраві вогні гірлянд, хрускіт снігу під ногами, чарівний запах мандаринів, атмосфера очікування, інтрига. Мода диктує свої правила – з кожним роком новорічні урочистості набувають все більшого розмаху, втілюючись в феєричні шоу світла, музики, розваг, гастрономії!

Але, як би, не мінялися традиції святкування, Царицею в ці дні була і залишається вона – новорічна ялинка. Адже саме вона збирає навколо себе галасливі хороводи на чолі з Дідом Морозом, саме під її яскраво розфарбованими гілками ховаються бажані подарунки, саме про неї співають новорічні пісні, і саме її поява в будинку приносить відчуття справжнього Нового року.

Багато хто до цих пір віддає перевагу живим ялинкам. Але з кожним роком все більше стає людей, які хочуть купити штучну ялинку в Україні.

Як правильно вибрати штучну ялинку

Почнемо з того, що штучні ялинки можуть бути різних розмірів і форм, з різною конструкцією гілок, різною фактурою і кольором хвої, а також різним декором.

Щоб зрозуміти, як вибрати штучну ялинку, зверніть увагу на наступні моменті:

  • Розміри. Розміри штучних ялинок мають широкий спектр, починаючи з настільних, найменших, висотою від 20 сантиметрів, до вуличних висотних ялинок, розмір яких може перевищувати навіть 30 метрів. Але найактуальніші – інтер'єрні штучні ялинки для дому, висотою від півтора до трьох метрів. У цьому діапазоні представлено таке розмаїття моделей, що багато хто впадає в розгубленість при виборі свого майбутнього новорічного дерева. З розміром визначитися нескладно, адже його диктують смакові пристрасті і розміри приміщення, в якому ялинка стоятиме.
  • Форма та силует ялинки. В даний час форм і «фасонів» штучних ялинок незліченна безліч. Традиційну звичну штучну ялинку «середньої смуги» потіснили екзотичні дерева зі всіх кінців світу. Все що створила природа, втілили дизайнери в безлічі моделей штучних ялинок. За формою штучна ялинка може нагадувати канадську, скандинавську, ісландську, Гімалайську і інші. А може трапитися й так, що це буде зовсім і не ялинка, а кедр або сосна.
  • Конструктивні особливості. Що сточується конструктивних особливостей штучних ялинок, то гілки можуть бути відгібними, шарнірними і вставними.
  • Фактура хвої.  Найважливішим критерієм при виборі штучної ялинки є фактура хвої. Вибираючи ялинку, більшість зазвичай орієнтуються на зовнішній вигляд і тактильні відчуття. Взагадлі, це саме ті фактори, за якими можна визначити якість продукції. Хвоя буває декількох типів: м'яка PVC (ПВХ, плівка), жорстка (волосінь) і лита (формоване лиття, РЕ, в просторіччі «реальна», «гума»).
  • Колір. Виробники сучасних штучних ялинок пропонують різні варіанти кольору хвої. В першу чергу це найширша гама відтінків зеленого і блакитного кольорів. Великим попитом користуються білі ялинки. В останні роки дуже популярні «засніжені» ялинки. Також є моделі з чорним, золотим, срібним, червоним, синім, фіолетовим кольорами хвої.

Категория: Полезные советы | Просмотров: 108 | Дата: 19.12.2020 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]