Понедельник, 16.09.2019, 11:13        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Холодні фонтани – безпечна піротехніка

піротехнічні холодні фонтаниЩо таке холодний фонтан

Практично будь-яке сучасне свято ніколи не обходиться без чудового салюту. І свято в приміщенні в наші дні також може закінчитися за допомогою нього, адже багато сучасних піротехнічних виробів дозволено використовувати в приміщеннях.

Холодні фонтани, які можна вибрати на сайті компанії «Didzher Effects» https://didzher.com/pirotekhnika/stsenicheskaya-pirotekhnika/kholodnye-fontany, – це різновид піротехнічної продукції, який розмалює казковими вогнями будь-яке приміщення. Виробники врахували і виправили їх недоліки, отримавши ідеальний «холодний фонтан», який можна використовувати не тільки на вулиці, але і в кімнаті.

Будь-холодний фонтан насправді не є особливо холодним. Він стандартно має температуру горіння близько 70 градусів. Однак його цікава конструкція дозволяє часточкам піротехніки безповоротно розтанути в навколишньому повітрі. Тому підпалюючи холодний фонтан організатори свята можуть не переживати за меблі або одяг гостей. Від подібної піротехніки ніколи не залишається попелу або шлаку. Холодний фонтан також радує людей повною відсутністю диму і неприємного запаху. Провітрювати приміщення після його використання також не знадобитися.

Основною сферою використання холодних фонтанів є весілля, презентації, концерти та інші свята та заходи. Саме на таких заходах подібна піротехніка в повній мірі розкриває свою приховану силу і красу. Крім цього, така піротехніка просто дивовижно виглядає на романтичному побаченні або значимому ювілеї.

Види холодних піротехнічних фонтанів

На сучасному ринку представлені два основні види холодних фонтанів:

  • Сценічні холодні фонтани. Вони здатні порадувати глядачів більш видовищними ефектами, так як висота іскор досягає до 3 метрів. При розташуванні від 3 до 5 фонтанів ви отримаєте дуже барвисту і витончену картинку. Зазвичай сценічні фонтани використовують на концертах, великих урочистостях, весіллях і т.ін. Головне, щоб приміщення було просторим для безпечного використання цього виду піротехніки.
  • Побутові холодні фонтани. Це піротехнічні фонтани, висота яких досягає менше 50 см. Вони менш насичені візуальними ефектами і горять досить нетривалий час. Такі холодні фонтани краще використовувати для прикраси весільного торту.
Категория: Полезные советы | Просмотров: 60 | Дата: 19.08.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]