Воскресенье, 17.02.2019, 05:45        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Унікальна прикраса обручки - гравірування

аксесуари на весілляВесільні дрібниці, або аксесуари на весілля давно стали незамінним елементом торжества, заради яких наречений і наречена викладають купу грошей, тільки б весільна коробка для грошей була найкращою і красивою. Однак, серед всієї маси аксесуарів, найважливішим і бажаним, символом вічної любові і надійності, є обручка. Прикраса, яке вдягається на безіменний пальчик подружжю, повинно турбувати найбільше, від подачі, до такої унікальності, як персональна гравірування.

Погоджуючи між закоханими доповнити свої ювелірні вироби персональної написом, перше, що варто зробити нареченому і нареченій - вибрати місце. Це може бути, як зовнішня сторона кільця, так і внутрішня. Найпопулярнішою вважається внутрішня частина, що зовсім не дивно, так як надає таємничості гравірованої написи. Чим менше напис бачать інші люди, тим захищеним вважається шлюб, особливо, для людей схильних до різного роду забобонів. Однак, найістотніше і незаперечне достоїнство внутрішньої гравіювання - це можливість уберегти напис від механічних пошкоджень.

Як зробити з гравіювання справжню сімейну реліквію:

 1. Використовувати не просто комбінацію слів, а по істині важливе вираз, що викликає бурю позитивних емоцій.
 2. Стислість сестра таланту. Кільце не велике прикраси, тому вибирати варто грамотно і зважено. Пам'ятаємо, що не тільки обручку може мати бажану напис, але і весільні аксесуари, наприклад, подушка для кілець , свічки, прилади для торта, коробка для грошей, весільні келихи і багато іншого. Одна загальна напис зробить все аксесуари ще більш значущими, ніж вони є насправді.
 3. Актуальна напис на року і десятиліття. Кільце - це прикраси ні на один день і навіть не на рік, а на все життя. Вибираючи напис для свого обручального прикраси, слід пам'ятати, що це доповнення залишиться з парою поки вони будуть живі.

подушка для колецВажливо! Гравірування для обручального прикраси не має терміну давності і точної дати виготовлення, а значить завдавати її можна протягом всього сімейного життя. Якщо пара хоче прикрасити своє кільце чимось особливим, але до весілля так нічого в голову і не прийшло, поспішати не потрібно. Добре зважений вчинок лише не один раз віддячить пару за правильний вибір. Чому б гравіювання не зробити як подарунок до дня який-небудь річниці?

Чітких показників, якою саме має бути гравірування на кільці не існує. Це можуть бути як гумористичні, філософські, романтичні, так і драматичні вираження, зображення, дати, символи. Все залежить від внутрішнього стану і переваги людини, зокрема пари.

Однак серед усієї маси передбачуваних видів гравіювання, є класична подача:

 1. Від імені до прізвиська, від прізвища до ініціалів господаря нанесених на метал.
 2. Дати, які мають значення: весілля, народження, ювілей, щось своє.
 3. Поєднання ініціалів подружжя.
 4. Комбінування дати, ініціалів, слів. У різному порядку і різному поєднанні.
 5. Безсмертні словосполучення: «Разом назавжди», «Назавжди», «Я люблю тебе», «Навічно в серці» та багато іншого.
 6. Крилаті вислови з віршів, оповідань, фільмів, книг, прислів'їв.
 7. Графіка: знак нескінченності, яблуко, серця.
 8. Слова з прозвучали клятв.

весільні келихиМова подачі також повністю залежить від уподобань закоханих. До того ж абсолютно будь-яку фразу можна перевести на будь-яку мову світу, якщо щось закоханим не подобається в її вихідному варіанті. Для молодят з України актуальними мовами гравіювання є: українська, російська, англійська. Рідко можна зустріти французький, німецький, ієрогліфи. Переводити фрази можна як самостійно, так і звертатися за допомогою до професіонала, особливо, якщо мова не знайомий. Головне, щоб максимально убезпечити себе від помилки, відвідувати гравіровщіка слід з уже ідеально підготовленої фразою і стилем її нанесення.

Правильно підібрана фраза має величезне значення для подружжя. Вона не береться з неба, а прямо з серця, що дуже важливо і викликає особливий трепет душі. Яким би не було обручки прикраса, якщо воно куплено в магазині, а не виготовлено за індивідуальними кресленнями у майстри, унікальність йому додасть тільки гравірування.

Категория: Полезные советы | Просмотров: 87 | Дата: 05.02.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]