Пятница, 10.04.2020, 05:15        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Конференц-сумки

сумка для конференційСумка для конференцій як корпоративний подарунок

Конференції, семінари, тренінги, заходи для преси, переговори і стажування – все це є невід'ємною частиною життя будь-якої компанії і її співробітників. Кожна така подія може стати зручним і логічним способом привернути додаткову увагу до свого бренду, підвищити лояльність партнерів, клієнтів і своїх власних співробітників за рахунок дуже практичного бізнес-подарунка – сумки для документів або конференц-сумки з нанесеним логотипом.

Функціональність і можливість використовувати річ в повсякденному житті або в роботі є однією з головних вимог для хорошого корпоративного подарунку. І цій вимозі повною мірою задовольняють конференц-сумки. В них зручно носити робочі матеріали, канцелярське приладдя, а також компактні електронні пристрої.

Крім того, даний аксесуар, якщо він брендований не тільки логотипом, а й назвою певного, особливо статусного заходу, може стати для його власника додатковим «розпізнавальним знаком» – свого роду бейджем, що виділяє людину з натовпу, ненав'язливо розповідає оточуючим про сферу його діяльності та інтересах. Це також дає шанс вашому бренду бути побаченим потенційними клієнтами навіть на заходах і в офісах ваших конкурентів.

Яку конференц-сумку краще вибрати

Як і з будь-яким іншим корпоративним подарунком при виборі конкретної моделі сумки для конференцій необхідно враховувати обставини, при яких вона буде вручатися, статус особи і характер взаємин між ним і вашою компанією.

Скажімо, якщо мова йде про прес-заходи або виставки, на яких треба роздати невелику кількість інформаційних і рекламних матеріалів невизначеної кількості осіб, в тому числі, випадковим відвідувачам, то гарною альтернативою традиційним пластиковим пакетам і картонним текам може стати недорога сумка для конференцій з логотипом, замовити яку можна на сайті https://eurosumka.com.ua/g36411351-konferents-sumki.

Для важливої прес-конференції з запрошенням значущих для вашої компанії журналістів, додатковим сувеніром до інформаційних матеріалів можуть стати сумки з нетканих матеріалів або спанбонду з замком-блискавкою і ручками для перенесення.

Сумки різних цінових сегментів можна використовувати для того, щоб виділити статус учасника. Наприклад, більш презентабельні сумки з декількома відсіками і кишенями можна подарувати спікерам і модераторам. На платних конференціях VIP-гості можуть отримати і більш дорогі аксесуари.

Нарешті, непоганою ідеєю для компанії можуть бути сумки та портфелі для співробітників, які направляються представляти ваш бренд на сторонніх конференціях і заходах. На відміну від бейджа, назва компанії на якому можна розгледіти лише поблизу, великий яскравий логотип, нанесений на сумку для конференцій, видно здалеку. Це допоможе співробітнику виділитися з натовпу і привернути до себе увагу інших учасників заходу, зацікавлених у співпраці з вашим брендом.

Категория: Маркетинг | Просмотров: 109 | Дата: 11.12.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]