Четверг, 18.07.2019, 22:17        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Як доставити будматеріали швидко, безпечно і вигідно

Доставка будматеріалівДоставка будматеріалів – важлива складова частина будь-якого будівництва

Будівництво – це завжди тонни різноманітних будматеріалів, що оточують майданчик. Цегла, пісок, мішки з бетоном і багато всього іншого. Все це необхідно якось доставити до місця будівництва. Легкова машина для цих цілей погано годиться. Та й може знадобитися робити не одну ходку. Навіщо думати і гадати, коли перевезення будматеріалів займе кілька годин без ваших витрат часу і зусиль.

Поперше, можна скористатися послугами компаній, які спеціалізуються на доставці різноманітних будматеріалів. Це значно полегшить завдання переміщення будівельних матеріалів, адже вам допоможуть вибрати оптимальний варіант транспортування і терміни, способи упаковки і вирішать інші питання, пов'язані з перевезенням.

Найбільш вигідний варіант, коли магазин, в якому купуються будівельні матеріали, пропонує безкоштовну їх доставку до місця будівництва. В такому випадку всі проблеми, пов’язані з доставкою будматеріали бере на себе продавець, ще не тільки фінансово вигідно, але й досить зручно.

Які будматеріали транспортують найчастіше

Нажаль, далеко не в усіх магазинах передбачена доставка будівельних матеріалів або ж вона досить дорога. До того ж деякі супермаркети і сервіси не пропонують доставку в інше місто, область або навіть країну. Саме в подібних випадках заертаються до спеціалізованих компаній, які спеціалізуються на перевезеннях будівельних матеріалів, та мають великий парк різноманітних вантажних машин і багаторічний досвід вантажоперевезень саме будматеріалів.

Важливою умовою якісної доставки будматеріалів є правильний вибір не тільки транспорту, але й відповідної упаковки для різних видів вантажів. Остаточний вибір, перш за все залежить від виду вантажу.

Умовно всі будівельні матеріали можна розділити на наступні класи:

  • сипучі (пісок, бетон, галька і т.ін.);
  • несипучі (балки, арматура, плити і т.ін.);
  • хрупкі (плитка, кахель, скло і т.ін.);
  • розчини (рідкий цемент, бетон, хімія).

Виходячи з виду будівельного матеріалу, визначається спосіб його упаковки і вид вантажного автомобіля, а також терміни та умови доставки.

Особливості перевезення будматеріалів

Перевезення будівельних матеріалів транспортом, непристосованим для цього, може привести до псування, втрати вантажу і навіть до погіршення здоров'я водія. Наприклад, дорогий сипучий цемент при підвищеній вологості і взаємодії з вологою починає псуватися. Погано продумана упаковка може привести до втрати до 15-20% будівельного матеріалу, а пил, що піднімається під час перевезення, є шкідливим для здоров'я людей, в першу чергу, – водія.

Для транспортування будматеріалів типу цементу, використовують спеціальні контейнеровози або обладнані герметичні ємності. У них вантаж буде в цілісності доставлений замовникові в обумовлені терміни.

Тому дуже важливо розуміти і враховувати всі тонкощі перевезення будівельних матеріалів. Слід проконсультуватися з фахівцями і вжити відповідних заходів для захисту вантажу і водія.

Категория: Стройматериалы | Просмотров: 42 | Дата: 28.06.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]