Вторник, 12.11.2019, 07:25        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Які вхідні двері вибрати

Які вхідні двері вибратиВиди вхідних дверей

Кожен господар прагне убезпечити своє житло від несанкціонованого проникнення сторонніх людей. Допоможуть в цьому вхідні двері з металевим або ударостійким пластиковим каркасом, обладнані надійними замками. Останній варіант підходить для квартир, які знаходяться в будинках з цілодобовою охороною або із загальними секціями на 2-3 квартири: тоді в квартиру встановлюються пластикові двері, а в тамбур – металеві.

Також виробники пропонують вхідні двері з дерева. Найміцніші і довговічні двері з дубу. Але це не дешевий варіант, більш бюджетними вважаються двері, для виробництва яких використовуються звичайні породи дерев.

Варто розрізняти двері постійні і тимчасові. Так, якщо в квартирі проводяться будівельні роботи або ремонт і часу на покупку гарних вхідних дверей немає, то можна встановити тимчасові двері з тонкого металу або дерева. По завершенню всіх робіт придбати більш міцні двері з гарною тепло- і звукоізоляцією, яка б витримувала зовнішні ударні навантаження.

Варто зазначити, що за функціональними особливостями вхідні двері бувають:

  • броньовані;
  • протиударні;
  • протипожежні;
  • звукоізолюючі.

У квартиру купуються розпашні двері, представлені на сайті https://sezonplus.com.ua/uk/vkhodnyye-dveri, які можуть відкриватися всередину приміщення або ж назовні. Петлі дверей можуть розташовуватися праворуч і ліворуч. Фахівці рекомендують вибирати для квартир двері 1-4 класу зламостійкості. Хоча таких класів всього 14, але, наприклад, двері 5-го класу встановлюються здебільшого в банківських сховищах.

Які вхідні двері вибрати для квартири

Дверна коробка

Ще один важливий момент при виборі вхідних дверей – коробка. Виробники пропонують дверну коробку простої конструкції – зі зварених листів сталі, а також складної конструкції – з суцільновигнутого профілю. Більш надійним вважається другий варіант, до того ж, такі не має зайвих швів.

Щоб забезпечити хорошу звукоізоляцію і теплоізоляцію, по периметру дверної конструкції можна прокласти гумову підкладку. Під час установки дверної коробки простежте, щоб все було надійно і міцно закріплено.

Фурнітура

На рівень захисту квартири значний вплив мають петлі, вічко, дверна ручка і, звичайно ж, замки. Як відзначають фахівці, хороший захист від проникнення зловмисників мають двері, обладнані відразу двома замками: сувальдним і циліндровим. Перший – складно вибити, а до другого – важко підібрати відмичку.

Особливу увагу при виборі вхідних дверей потрібно приділяти петлям, адже це найслабше місце у всій конструкції. Найнадійнішими вважаються приховані регульовані петлі, виготовлені зі сталі, але вони і найдорожчі. Якщо вага дверей до 70 кг, то досить буде 2-х петель, якщо більше – рекомендуються 3-4 петлі.

Категория: Стройматериалы | Просмотров: 55 | Дата: 21.10.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]