Среда, 14.11.2018, 17:34        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Підвіконня Crystalit: особливості та переваги

Необхідність купити підвіконня виникає не тільки під час ремонту квартири, але і в процесі зміни вікна. Компанія Ком-Форт допоможе підібрати найкращі рішення для вашого будинку або офісу, оскільки пропонує широкий вибір пластикових підвіконь на будь-який смак.

Характерні собливості підвіконь Crystalit

Сучасні підвіконня Crystalit відрізняються вологостійкістю, міцністю і термостійкістю. На ринку представлені різні моделі даної продукції.

Ключовою особливістю цих підвіконь є використання при виробництві полімерів без шкідливих стабілізуючих компонентів. Купити підвіконня Кристаліт рекомендовано тим, хто прагне отримати товари найбільш високої якості, адже цей продукт є екологічно чистим - в процесі його виготовлення не застосовуються формальдегіди, свинець та інші шкідливі компоненти.

Поверхня виробів покрита захисною плівкою Egger, яка допомагає зберегти оригінальний відтінок підвіконь навіть під тривалим впливом прямих сонячних променів.

Підвіконня Кристаліт з'явилися в Києві недавно, але за короткий проміжок часу вже встигли завоювати популярність серед клієнтів.

Безперечні переваги підвіконь Crystalit

Виготовлення підвіконь Кристаліт відбувається на німецькому обладнанні, що гарантує ідеально рівну поверхню, великий запас міцності і чітко вивірені розміри.

Завдяки високим експлуатаційним характеристикам, підвіконня Crystalit можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. В процесі експлуатації вони не здуваються, не вигоряють, витримують великі навантаження від важких вазонів. Відсутність формальдегідних домішок робить дані моделі найкращим рішенням для дитячих кімнат.

Форма підвіконня має стандартний передній вигин, ширина капіноса становить 4 см, а товщина виробу - 2 см. По ширині можна підібрати будь-які розміри в діапазоні 10-60 см з кроком 5 см. Максимальна довжина підвіконь Crystalit становить 6 метрів.

Купити підвіконня Кристаліт можна в широкій колірній гамі. Асортимент представлений класичним білим кольором, відтінками під камінь і натуральне дерево. На даний момент палітра кольорів обмежується дев'ятьма, але в майбутньому колірний ряд планується розширювати.

Представлені відтінки належать преміум-сегменту, що гарантує дорогий і стильний зовнішній вигляд, а також збіг з відтінками преміальної меблів і люксових віконних систем.

Категория: Стройматериалы | Просмотров: 293 | Дата: 05.03.2018 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]