Воскресенье, 25.08.2019, 10:37        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Використання фуран процесу в ливарному виробництві

В сучасній ливарній галузі широко застосовуються фуранові смоли в якості зв’язуючих компонентів при формовці. Вони забезпечують підвищену міцність оснастки, а технологія має назву фуран процес. Смоли представляють собою конденсовані полімери, синтезовані з формальдегіду, спирту та азотистих сполук.

Особливості застосування фуран процесу

В фуранових смолах на сьогодні вдалося скоротити вміст формальдегіду до 0,1%. При цьому деякі виробники заявляють про повну відсутність вільних формальдегідів у зв’язуючих. Можливість зміни вмісту матеріалів для фуран процесу, а саме азоту та фурилового спирту дозволяє використовувати фуранову систему для лиття відливок будь-якої конфігурації з будь-яких металів і сплавів.

У звичайних умовах твердіння фуранових смол протікає дуже повільно. Для того, щоб прискорити цей процес часто виникає необхідність у підігріванні смоли до 150 градусів або використовувати затверджувачі.

Працюючи з сумішами з додаванням фенольної смоли та кислотних затверджувачів можуть виникати деякі проблеми, такі як занижена міцність отверділої суміші, що визиває необхідність додавання великої кількості зв’язуючого. Через високу в’язкість смоли необхідно приділяти увагу процедурі ущільнення.

Відпрацьована суміш відмінно переносе механічну регенерацію та в повному обсязі використовується повторно. За рахунок низького вмісту шкідливих речовин викиди фенолів під час формовки нижче нормованих значень практично на чверть. Це приводить до відміни обов’язкових контрольних замірів в приміщеннях.

Під час формовки при використанні зазначених вище зв’язуючих, отримується гладка поверхня форм та стрижнів, яка відрізняється підвищеною міцністю. Видалення відливки відбувається дуже легко при застосуванні протипригарних покрить.

До переваг фуранових зв’язуючих відноситься висока швидкість реакції, за рахунок якої форма досягає необхідної міцності за дуже короткий час. Також використання смоли дозволяє отримувати продукцію з гладкою поверхнею за рахунок відсутності азоту. Процес відповідає всім нормам екологічної та санітарної безпеки, що спрощує утилізацію відходів та покращує умови праці.

Переваги фуран процесу

Завдяки високим показникам міцності та можливості отримання відливок з чистою поверхнею фуран процес отримав широке розповсюдження при виготовленні ливарної продукції з усіх видів металу та сплавів. Висока чистота поверхні виробів зменшує кількість фінішних операцій, що позитивно впливає на продуктивність та якість продукції.

Вказана інформація опублікована завдяки компанії «Укрфаворит», яка здійснює поставки матеріалів для лиття металів без посередників від англійських виробників. Вся продукція має сертифікати якості, а доступна ціна знизить собівартість відливок, при покращенні їх якості.

Категория: Стройматериалы | Просмотров: 65 | Дата: 19.07.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]