Пятница, 19.07.2019, 17:13        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Як правильно працювати з акумуляторним шуруповертом

акумуляторний шуруповертЩо таке акумуляторний шуруповерт

Природно, що основною особливістю акумуляторного шуруповерта є його мобільність в роботі. Використовувати його можна в місцях, де відсутня електроенергія або доступ до неї обмежений. При виконанні різного роду монтажу, складання меблів і під час інших робіт шуруповерт, вибрати який можна на сайті https://king.if.ua/catalog/shurupokruti/, стане незамінним помічником. Наявність другого акумулятора в комплектації дозволяє безперервно працювати шуруповертом, використовуючи один і заряджаючи другий.

При експлуатації будь-якого інструменту необхідно пам'ятати про дотримання техніки безпеки, а також про правильне його використання, про що і піде мова далі.

Як користуватися акумуляторним шуруповертом

Заряджання акумуляторної батареї

Для початку роботи з шуруповертом необхідно повністю зарядити батарею. Добре, якщо шуруповерт має індикацію рівня заряду батареї, що дозволить зробити зручним експлуатацію акумулятора. Для початку зарядки необхідно підключити до мережі зарядний пристрій – загориться світловий індикатор зеленого кольору.

Акумулятор має спеціальний паз, завдяки якому вставити його в зарядний пристрій можна тільки правильним чином, що захистить батарею від переполюсовки. Встановлювати батарею потрібно щільно, щоб контакти зарядного пристрою й батареї надійно прилягали один до одного.

Після установки акумулятора в адаптер, загориться індикатор червоного кольору, який сигналізує про процес зарядки. По завершенні зарядки індикатор змінить колір на зелений. Після повної зарядки батарею встановіть в шуруповерт. Отже – можна приступати до роботи. Варто зазначити, що колір індикаторів може відрізнятися у різних виробників, проте сам процес завжди саме такий.

Регулювання обертального моменту

Відмінною рисою шуруповерта є наявність регулювального кільця, яке відповідає за обертальний момент. Дана особливість дозволяє уникнути зайвого вгвинчування або зриву шліца шурупа. Завдяки спеціальному механізму патрон зупиняється, коли закручений шуруп, а двигун продовжує працювати. Регулювальним кільцем можна виставити режим свердління. В інших положеннях регулятора муфта буде починати прослизати при певному зусиллі.

Перемикач швидкості обертання двигуна (за наявності такого) дозволяє використовувати два швидкісних режима з меншою або більшою кількістю оборотів.

Реверсивний перемикач

Реверсивний перемикач – абсолютно необхідна річ у шуруповерті. Даний перемикач служить для зміни напрямку обертання патрона. У центральному положенні перемикач блокує натискання пускової кнопки. В інших двох положеннях патрон буде обертатися за годинниковою стрілкою або проти неї, що дозволяє закручувати і викручувати шурупи.

Цей перемикач завжди розташований над пусковою кнопкою таким чином, що змінювати напрямок обертання патрона можна було великим і вказівним пальцями не використовуючи при цьому другу руку.

Категория: Техника | Просмотров: 57 | Дата: 31.05.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]