Воскресенье, 20.10.2019, 11:31        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Як вибрати тату машинку

машинка для тату Чому важливо правильно вибрати тату машинку

Вибираючи тату машинку, слід керуватися не тільки торговою маркою, але і звернути увагу на те, який режим і принцип роботи у пристрою, наскільки дорога вона в обслуговуванні і чи є взагалі авторизовані сервісні центри цього виробника у вашому місті.

Адже, якщо з ладу вийде блок живлення тату машинки, то придбати його можна, наприклад, на сайті http://tattooline.com.ua/ru/bloki-pitaniya, а якщо поломка буде більш серйозна, тоді вже потрібно буде звернутися в сервісний центр.

Види тату машинок

Тату машинки за принципом роботи поділяються на три види:

  1. Роторні.
  2. Індукційні.
  3. Пневматичні.

Роторні тату машинки

Так як роторні тату машинки працюють за допомогою мотора, підбираючи машинку потрібно враховувати, в першу чергу, технічні показники двигуна. У таких машинках існує можливість регулювання швидкості руху і сили ударів голки. Працює роторна тату машинка майже безшумно, а вібрація майже відсутня. Застосовуються роторні машинки для татуажу обличчя або промальовування чітких, добре прокреслених ліній. Неодноразове проходження голкою в одному і тому ж місці викликає сильні больові відчуття у клієнтів, що є мінусом пристроїв даного виду.

Індукційні машинки для татуювань

Для татуювань найчастіше використовуються індукційні машинки, тому як вони мають меншу похибку в ударі голки і в них можна регулювати розмах руху голки. Такі машинки мають складний механізм, а голка приводиться в рух за допомогою електромагніту. До мінусів такої тату машинки можна віднести неможливість зміни швидкість руху голки і силу удару. Також вони поступаються роторним в безшумності.

Пневматичні тату машинки

Найдосконалішими машинками для татуювань є пневматичні, які не тільки мають невелику вагу, але і тихі в роботі. Придбати якісну пневматичну машинку зараз досить важко, а ще важче знайти необхідний сервісний центр для її ремонту у випадку поломки.

Спеціальні машинки для тату та перманентного макіяжу

Для перманентного макіяжу знадобиться окрема машинка, яка призначена для роботи на обличчі. У таких пристроїв тонкі голки і передбачені обмежувачі вильоту голки, завдяки чому клієнт відчуває мінімум дискомфорту.

Щоб татуювання виходили якісними, необхідно мати контурну і тіньову машинки – призначення цих пристроїв можна зрозуміти з назви. Бувають і універсальні пристрої. Але, щоб заощадити на пристрої «2 в 1», потрібно обов'язково переконатися в якості приладу.

Категория: Техника | Просмотров: 70 | Дата: 31.08.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]