Понедельник, 17.01.2022, 21:17        О проекте Контакты Пресс-релизы
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Мінітрактори: що це таке та як їх вибрати правильно

Маленькі трактори – незамінна техніка

Спростити сільськогосподарські роботи дозволяє спецтехніка, наприклад, мінітрактори. При цьому найбільшою популярністю користуються моделі мінітракторів, які цілком можуть використовуватися в невеликому фермерському господарстві (на ділянках до 10 га). Вони коштують дешевше, а також відрізняються компактністю та більшою маневреністю.

Про те, які найкращі міні трактори існують для власної сільськогосподарської ділянки, а  також як їх правильно вибрати,  ми розповімо в нашій сьогоднішній статті.

Мінітрактори: переваги та особливості

Сучасні мінітрактори мають чимало переваг, основними серед яких є наступні:

  • Багатозадачність. Стандартний мінітрактор дозволяє оптимізувати садово-паркові, польові, та господарські роботи. Його також можна використовувати для збирання та транспортування.
  • Адекватна ціна. Обходиться найкращі міні трактори в рази дешевше за звичайний трактор. При цьому мінітрактори здатні себе окупити всього лише за один рік роботи.
  • Практичність та надійність. Мінітрактори мають великий ресурс, непогано переносять навантаження та вплив негативних факторів. Само тому їх можна використовувати для безперервної багатогодинної роботи. Спецтехніка не вибаглива, а її технічне обслуговування максимально просте.
  • Доступність. Придбати мінітрактор з кабіною або ж без неї досить просто. Як правило, для цього не потрібно оформляти права або інші дозвільні документи (якщо використовувати спецтехніку лише в межах своєї ділянки).

При цьому багато чого залежить від вибору мінітрактора та навісного обладнання для нього. Тому до покупки подібної спецтехніки необхідно підходити максимально відповідально.

Як вибрати мінітрактор

При виборі мінітрактора необхідно звернути увагу на кілька основних його характеристик:

  1. Потужність двигуна. Для невеликих фермерських господарств цілком вистачає мінітрактора з мотором на 10-15 кінських сил, представлені на сайті Minitraktor. Більш потужні мінітрактори більш продуктивні та швидше справляються зі своїми завданнями, проте їх експлуатація менш економічна.
  2. Вага. Необхідно враховувати умови експлуатації техніки. Якщо йдеться про мінітрактор для городу, варто шукати моделі з вагою до 500 кг.
  3. Функціонал. Перевагою буде наявність функції блокування коліс, а також можливість змінювати ширину колії. Також обов’язково перевірте, яке навісне обладнання входить у комплектацію мінітрактора.

Бажано купувати мототрактори відомих брендів, а також обов'язково перевіряти сертифікати та тривалість гарантії на техніку.

Категория: Техника | Просмотров: 172 | Дата: 01.01.2022 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]