Пятница, 26.04.2019, 13:13        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Мотоблок - ефективний помічник у роботі

види мотоблоківЩо таке мотоблок?

Мотоблок – це сучасна заміна селянської конячки. Він і оре, і підгортає, і вантажі перевозить. Такий же працьовитий і невибагливий. Ось тільки замість копит і хвоста у нього ті ж агрегати, що і у всіх сучасних сільськогосподарських машин. А якщо серйозно, то це одноосьова машина – розпушувач роторного типу.

Мотоблоки популярні в усьому світі, але перед купівлею потрібно вирішити, який саме вид вам підійде якнайкраще, адже їх існує три: легкі, середні і важкі. Пропонуємо коротко дізнатися про кожен тип мотоблоків.

Види мотоблоків

Легкі мотоблоки

По своїй вазі і габаритам розраховані на експлуатацію чоловіками середньої сили, та й сама техніка не дуже потужна – усього 4 к.с., а маса – 60 кг. Вони рихлять землю за допомогою фрези, забезпечуючи глибину 50-90 см. Оснащені ці «конячки» чотиритактним двигуном і люблять бензин АІ-76. Моделям іноземного виробництва краще заливати АІ-92, 95.

Натяжний ремінь у них можна регулювати, або зміщуючи спеціальний ролик, або сам двигун. Другий варіант менш зручний – при ньому може бути вібрація. Дешеві моделі забезпечені нерозбірним редуктором, який не ремонтується, тому доведеться купувати новий мотоблок. У більш дорогих моделей проблем з ремонтопригодністю немає, а запчастини можна найти на сайті https://sm-store.com.ua/zapchasti-na-motoblok-po-gruppam/zapchasti-na-motobloki-zubr/.

Середні мотоблоки

Ця техніка набагато солідніше, ніж легкі моделі. Вага 100 кг, а потужність 7 к.с. В її конструкцію входить коробка передач. Значно збільшена продуктивність, а велика маса дозволяє глибоко копали грунт, не вібруючи при цьому. При роботі ними не потрібно значних фізичних зусиль. При необхідності можна оснащувати його культиватором, бороною, окучником тощо.

В цей вид також входять мотоблоки з посиленим редуктором і міцнішим приводним ременем, їх потужність менше - 5,0 або 5,5 к.с., але зате збільшений моторесурс.

Важкі мотоблоки

Це справжні «богатирі», їх вага перевищує 100 кг, а потужність досягає 16 к.с. Вони забезпечені цілком досконалої КПП і редуктором з шестернями. Крім обробки землі важкі мотоблоки здатні виконувати транспортувальні і снігоприбиральні роботи. Серед навісних агрегатів, з якими вони можуть працювати, – борони, сінокосарки, причепи, плуги і так далі.

При виборі та купівлі мотоблока потрібно в першу чергу ознайомитися з технічними характеристиками, асортиментом навісного обладнання і правилами експлуатації. Тільки при їх неухильному дотриманні ваша «конячка» ніколи вас не підведе.

Категория: Техника | Просмотров: 55 | Дата: 04.04.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]