Воскресенье, 22.09.2019, 21:19        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Насоси Керхер

насоси Karcher Насоси Karcher – справжня німецька якість

Компанія «Karcher» пропонує широкий асортимент побутових насосів, призначених для вирішення найрізноманітніших завдань – від водопостачання будинки і поливу саду до швидкої відкачки води. Відмінні риси побутових насосів Керхер – надійність, продуктивність, економічність та екологічність.

Насоси Karcher діляться за призначенням на дренажні і напірні. Дренажні насоси Керхер – швидко і ефективно справляються з відкачуванням або перекачуванням великих обсягів чистої або забрудненої води, напірні – дозволяють відбирати воду з альтернативних джерел і використовувати її для поливу або водопостачання.

Особливості та переваги дренажних насосів Керхер

Дренажні насоси Karcher – гармонійне поєднання інтелектуальних функцій і рішень, довговічності і зручності у використанні. Продуктивність цих агрегатів становить до 18000 л/год. Дренажні моделі підходять для відкачування води з басейнів, штучних водойм, затоплених підвалів і погребів. Спеціальні аксесуари і приналежності – шланги, адаптери та з'єднувальні елементи – розширюють функціональні можливості пристроїв. Фільтри і системи захисту від сухого ходу захищають дренажні насоси Керхер  від пошкоджень і частинок бруду.

Вибір насосів дренажного типу залежить від ступеня забрудненості води. Занурювальні насоси Karcher серії SDP для відкачування брудної води оснащені керамічним ущільнюючим кільцем, яке значно збільшує надійність і термін служби. Моделі серії SCP дозволяють видаляти чисту і слабозабруднену воду з басейнів і дренажних колодязів. Цей вид пристроїв може відкачувати воду майже насухо – як правило, товщина залишкового водяного шару не перевищує 1 мм. Знімний фільтр з нержавіючої сталі ефективно захищає насос від засмічення і блокування крильчатки, продовжуючи термін його служби.

Регульований інтелектуальний датчик миттєво реагує на контакт з водою і включає агрегат тоді, коли це необхідно користувачу. Адаптивний алгоритм роботи забезпечує максимальний захист від збитків.

Напірні насоси Керхер

Напірні насоси Karcher – економічний і екологічний спосіб водопостачання приватного будинку і присадибної ділянки. Ці високоякісні пристрої відбирають воду з колодязів, свердловин, цистерн та інших альтернативних джерел, дозволяючи економити сімейний бюджет і природні ресурси.

Садові насоси серії Garden використовують для поливу воду з бочок та цистерн. Ножний вимикач забезпечує зручність в керуванні, а термозапобіжник захищає агрегат від перегріву, збільшуючи термін його служби. Постійний тиск води гарантує рівномірний полив.

Категория: Техника | Просмотров: 40 | Дата: 06.09.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]