Воскресенье, 18.08.2019, 23:11        О проекте Контакты
Приветствую Вас, Турист | Вход | Регистрация

Професійні слайсери – надійний помічник у бізнесі

що таке слайсерЩо таке слайсер

Більшість кулінарів погодяться, що нарізка продуктів у великих обсягах – робота досить виснажлива. Якщо до нарізаних інгредієнтів для салатів або гарячих страв немає завищених вимог, то сервірувальна нарізка беззастережно передбачає акуратні і рівномірні шматочки.

Слайсери професійні – абсолютно незамінні прилади для красивої і швидкої нарізки ковбасних виробів, овочів, фруктів, сиру і хліба. Ці прилади істотно скоротять час на підготовку холодних закусок і оптимізують робоу персоналу. Спритний професійний слайсер, представлений на сайті https://profoblad.com/ru/product-category/electromech-ru/slicery/, ідеально підлаштовується під ваші уподобання і забезпечить необхідну товщину та кут зрізу.

Слайсери – бездоганні прилади для нарізування ковбаси та сиру

Переваги даного обладнання безсумнівні. Ціна на слайсер для нарізки обумовлена його потужністю і областю застосування (побутова або промислова). Швидкість і продуктивність машини в цілому буде залежати від типу керування: ручне, напівавтоматичне або автоматичне.

У виробничих м'ясних і ковбасних цехах або магазинах і ресторанах, важлива максимальна величина вироблення і підвищена зносостійкість обладнання. Основа надійності і безперебійної роботи промислового слайсера – в світломіцних деталях і механізмі. Вентиляція, функція примусового охолодження і автовідключення захищають потужний двигун від перевантажень. При цьому двигунів в професійному слайсері може бути декілька.

Продуктивність професійних моделей досягає 2500 зрізів за хвилину. Дискові ножі з хромованою, загартованої сталі або міцних сплавів, що заточуються самостійно, відрізняються збільшеним діаметром (від 195 до 375 мм). Спеціальна геометрія ріжучої кромки дисків (опціонально) подовжує термін їх служби.

Де використовують професійні слайсери

Купити слайсер професійний – значить отримати надпотужний прилад, з можливістю програмування швидкості нарізування, загальної ваги чи кількості скибочок. Останні характеристики дозування особливо важливі для виробництв з випуску ковбас, шинки, бекону та інших копчених продуктів у вакуумній упаковці. Користуючись слайсером, ви забезпечите стабільну якість продукції. Деякі моделі призначені для нарізування тільки певного продукту, наприклад, м'яких і напівтвердих сортів сиру в круглій головці.

Певні функції допоможуть спростити специфічні завдання, пов'язані з сегментом вашого бізнесу. Наприклад, для кейтерингової компанії або підприємства з доставки готової їжі головною перевагою від придбання професійного слайсера для нарізування ковбаси і шинки стане можливість зниження товщини скибочок до 0,1 мм. Завдяки цьому ви економите на витраті продуктів і підвищуєте рентабельність.

Слайсер для сиру і ковбас забезпечить продуктам ідеальний товарний вигляд, що стане неоціненним для супермаркетів і продуктових магазинів, і вигідно позначиться на товарообігу. Функція автоматичного укладання скибочок на підкладку: стопкою, черепицею, по діагоналі, складеними шматочками, – наочне підтвердження зручності використання приладу.

Навіть риба та інші продукти з м'якою консистенцією, нарізані за допомогою слайсера, збережуть на подив апетитний вигляд. Процес сервіровки, передпродажної підготовки істотно спрощується, а на виході ви завжди отримуєте рівномірно нарізані, красиві, порційні шматочки.

Категория: Техника | Просмотров: 45 | Дата: 03.08.2019 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]